Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved, IPS, USB-C (U3419W)

Ne gjendje
SKU
210-AQVQ
125 000,00 L
 • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3419W | Wide Quad HD (3440x1440)

 • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

 • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara | Vend per Kufje

●  ●  ●

Madhësia e monitorit 34 Inch (Raporti: 21:9)
Teknologjia IPS LED-backlit
Rezulucioni Wide Quad HD (3440x1440)
Përgjigjia në kohë 5 ms
Ndriçimi 300 cd/m²
Kontrasti 1000 : 1
Komunikimi
 • 1 x DisplayPort 1.2

 • 2 x HDMI 2.0

 • 1 x USB Type-C

 • 2 x USB Type-B (USB 3.1 Gen 1)

 • 4 x USB Type-A (USB 3.1 Gen 1)

 • 1 x 3.5 mm (Vend per kufje)

Konsumi 41W
Funksione shtese
 • Bokse te integrauara 2 x 9 W

 • 60 Hz

SKU 210-AQVQ
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Dell
Madhesia e Monitorit 34" - 36"
Vetite e Monitorit Curved (I harkuar), Bokse të intregruara, Anti-Glare, Frameless
Rezolucioni 3440 x 1440 (2K)
Raporti 21:9
Pergjigje ne Milisekonda 5 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video HDMI, DisplayPort, USB-C
Ndriçimi 300 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved, IPS, USB-C (U3419W)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat