Language
Shporta

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 69

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Zbritje
  Monitor Gaming Acer Nitro 24" IPS, Full HD, 1ms, AMD FreeSync (VG240Ybmiix)

  Monitor Gaming Acer Nitro 24" IPS, Full HD, 1ms, AMD FreeSync (VG240Ybmiix)

  Çmimi me zbritje 17 900,00 L Çmimi 19 700,00 L
  • Ekran Gaming Acer 24" VG240 | Full HD (1920x1080) IPS

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort | 75 Hz | 1 ms

  • 24 Muaj Garanci | Bokse te intergruara | Adjustable Stand

  Learn More
 2. Monitor Gaming Alienware 25" Full HD, Native 240 Hz, 1ms, Nvidia G-Sync, Height-Adjustable (AW2518H)

  75 800,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms | Nvidia G-Sync

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 3. Monitor Gaming Dell 24" Full HD, 1ms, 144Hz, AMD FreeSync (S2419HGF)

  30 400,00 L
  • Ekran Gaming Dell 24" S2419HGF | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: 2 x HDMI, DisplayPort | 140 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 4. Monitor Gaming Alienware 25" Full HD, Native 240 Hz, 1ms, AMD FreeSync, Height-Adjustable (AW2518Hf)

  53 000,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 5. Monitor Dell 21.5" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (SE2219H )

  15 800,00 L
  • Ekran Acer 21.5" SE2219H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60 Hz | 3000:1

  • 36 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe per projekte

  Learn More
 6. Monitor Dell UltraSharp 24" Full HD, IPS, LED (U2419H)

  34 500,00 L
  • Ekran Dell 23.8" U2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort In, DisplayPort Out | 60 Hz

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 7. Monitor HP EliteDisplay 27'' Quad HD, LED, IPS (E272q)

  50 600,00 L
  • Ekran HP 27" IPS E272q | Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | 60 Hz | 350 cd/m²

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per ato qe kane pune profesionale

  Learn More
 8. Monitor Philips 27” Quad HD (2560 x 1440), 2ms, LED, Stereo Speakers (272S4LPJCB)

  48 100,00 L
  • Ekran Philips 27" 272S4LPJCB | Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA, DisplayPort | 60 Hz | 2 ms

  • 24 Muaj Garanci | Ideale ato qe punojne me ore te gjata

  Learn More
 9. Monitor Philips 19.5" HD+ (203V5LSB26)

  9 500,00 L
  • Ekran Philips 19.5" 203V5LSB26 | HD+ (1600 x 900)

  • Komunikimi: VGA | 60 Hz | 14.5 W | 200 cd/m²

  • 12 Muaj Garanci | Nje nder ekranet me te lire

  Learn More
 10. Monitor Acer 23.8" Full HD IPS, LED, ZeroFrame (SA240Ybid)

  15 400,00 L
  • Ekran Acer 23.8" SA240Ybid | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Shume Elegant dhe pa kornize 

  Learn More
 11. Monitor Acer V6 21.5" Full HD, 144Hz, 1ms, AMD FreeSync (V226HQLBbi)

  10 400,00 L
  • Ekran Acer 21.5" V6 Series | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Comfyview (Mbrojtje ndaj syve)

  Learn More
 12. Monitor Gaming Acer 24" Full HD, 144Hz, 1ms, AMD FreeSync (XF240Hbmjdpr)

  30 900,00 L
  • Ekran Gaming Acer 24" XF240H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, DisplayPort | 144 Hz | 1 ms

  • 24 Muaj Garanci | Bokse te intergruara | Adjustable Stand

  Learn More
 13. Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved 1900R, IPS (U3417W)

  125 400,00 L
  • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3417W | Wide Quad HD (3440x1440)

  • Komunikimi: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Mini DP | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara (2 x 9 W Speakers) | Vend per Kufje

  Learn More
 14. Monitor Dell 22" Full Hd, IPS, LED (E2216H)

  14 200,00 L
  • Ekran Dell 22" IPS E2216H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: DisplayPort, VGA | 60 HZ | 19W

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 15. Monitor Dell 27" Full HD, IPS, LED, Waves MaxxAudio (S2719H)

  30 700,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS S2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: 2 x HDMI | Bokse te integruara | Vend per kufje

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 16. Monitor Dell Professional 23.8" Full HD, IPS, LED (P2417H)

  22 200,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS U2417H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 17. Monitor Dell Ultrasharp 24" Infinity Edge, Full HD, IPS (U2417H)

  30 300,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS U2417H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 18. Monitor UltraSharp 27" Quad HD, IPS, LED (P2419H)

  71 000,00 L
  • Ekran Dell UltraSharp 27" IPS P2419H | Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 60 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video Editim

  Learn More
 19. Monitor Dell 23.8" Full HD, IPS (SE2419H)

  18 600,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS SE2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 20. Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved, IPS, USB-C (U3419W)

  139 300,00 L
  • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3419W | Wide Quad HD (3440x1440)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara | Vend per Kufje

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 69

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat