Language
Shporta

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Monitor Touch ViewSonic 15.6" 10- Point Multi Touch Display (TD1630-3)

  29 000,00 L
  • Monitor 10-point Touch Screen nga Viewsonic TD1630-3 | HD (1366 x 768)

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Bokse te integruara

  • Ideale per recepsion dhe per Kasa. I forte dhe rezistent ndaj gervishtjeve

  Learn More
View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat