Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

16 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Monitor Touch iiyama PROLITE 22" Touchscreen IPS, Full HD (T2252MSC)

  Monitor Touch iiyama PROLITE 22" Touchscreen IPS, Full HD (T2252MSC)

  33 000,00 L
  • Ekran me prekje 22" nga marka Japoneze iiyama | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, DisplayPort | Bokse te intergruara

  • Pranon prekje direkte me gisht, me doreza dhe gjithashtu edhe me stylus.

  Learn More
 2. Monitor Dell 21.5" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (SE2219H)

  15 800,00 L
  • Ekran Dell 21.5" SE2219H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60 Hz | 3000:1

  • 36 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe per projekte

  Learn More
 3. Monitor Acer V6 21.5" Full HD, 144Hz, 1ms, AMD FreeSync (V226HQLBbi)

  10 400,00 L
  • Ekran Acer 21.5" V6 Series | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Comfyview (Mbrojtje ndaj syve)

  Learn More
 4. Monitor Dell 22" Full Hd, IPS, LED (E2216H)

  14 200,00 L
  • Ekran Dell 22" IPS E2216H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: DisplayPort, VGA | 60 HZ | 19W

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 5. Monitor HP 22W 21.5" Full HD, IPS, LED (1CA83AA)

  13 600,00 L
  • Ekran HP 22W 21.5" IPS 1CA83AA | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60Hz | 250 cd/m² 

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

  Learn More
 6. Monitor Lenovo Thinkvision 21.5" Full HD, LED (S22e-19)

  12 900,00 L
  • Ekran Lenovo ThinkVision 21.5" S22e-19 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 75Hz | 250 cd/m² 

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

  Learn More
 7. Monitor Touch ViewSonic TD2230 22" Full HD, 10-Point Multi Touch Screen, IPS (TD2230)

  41 700,00 L
  • Monitor 22" 10-point Touch Screen nga Viewsonic TD2230 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port, USB 3.0 | Bokse te integruara

  • Ideale per recepsion, per Kasa ose projekte. I forte dhe rezistent ndaj gervishtjeve

  Learn More
 8. Monitor ViewSonic 21.5" Full HD (VA2261-2)

  11 600,00 L
  • Ekran ViewSonic 21.5" VA2261-2 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: DVI, VGA | Flicker-Free and Blue Light Filter

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

  Learn More
 9. Monitor ViewSonic 22" Full HD (VA2261-6)

  11 400,00 L
  • Ekran ViewSonic 22" VA2261-6 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: DVI, VGA | Flicker-Free and Blue Light Filter

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

  Learn More
 10. Monitor ThinkVision T2224d 21.5" Full HD, IPS, LED Backlit (61B1JAR1EU)

  13 900,00 L
  • Ekran Lenovo ThinkVision T2224d 21.5" IPS LED Backlit | Full HD (1920 x 1080)

  • BLUE LIGHT REDUCTION, mbrotje ndaj syve

  • Ideale per zyre dhe shtepi | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 11. Monitor Dell 21.5" LED Backlit, Full HD, TN Panel (E2218HN)

  13 100,00 L
  • Ekran Dell E2218HN 21.5" Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | Ideale per zyre dhe shtepi.

  • 36 Muaj Garanci | 5 ms Pergjgje ne kohe | Frekuenca 60 Hz

  Learn More
 12. Monitor AOC 23" Full HD IPS (I2381FH)

  22 900,00 L
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.

  • Ekran shume elegant në rezolucion Full HD.

  • Refresh rate ne 60Hz dhe koha e përgjigjes 4 ms.

  Learn More
 13. Monitor Philips 21.5" LED (223V5LHSB2)

  17 000,00 L
  • Ekran Philips 223V5LHSB2 21.5" Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI | 200 cd/m²

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre

  Learn More
 14. Monitor Philips 21.5" LED Wide FullHD (223V5LSB2)

  14 000,00 L
  • Monitor Philips 21.5" LED Wide | Full HD 1920 x 1080

  • Komunikimi: VGA | Ekonomik dhe ideal per zyre

  • Ndriçimi: 200 cd/m² | Garancia: 12 Muaj

  Learn More
 15. Monitor AOC e2280Swn 21.5-Inch Widescreen TN LED

  17 900,00 L
  • Ekran AOC 21.5" Full HD LED

  • Komunikimi: VGA, | Ndriçimi 200 cd/m2

  • 12 Muaj Garanci | Bokse te integruara

  Learn More
 16. Monitor LG 22" Full HD, LED (22M38A)

  14 000,00 L
  • Monitor LG 22M38A-B | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA | Ndriçimi 200 cd/m2

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre

  Learn More
View as Liste Tabele

16 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat