Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 23

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Monitor 24" Dell, QHD (2560 X 1440) IPS Thin Bezel, Black

  35 000,00 L
  • Ekran Dell 23.8" P2421D | Full HD (2560 x 1440)

  • 60 Hz | 12 Muaj Garanci | 

  Learn More
 2. Monitor Philips E-line 24" (2560 x 1440 QHD, 4 ms - HDMI, VGA, DisplayPort )

  27 000,00 L
  • Ekran Gaming 24", prodhuar nga marka Philips | 2560 x 1440

  • Ultra Wide-Color Technology Separate Sync | 75 MHz | 4 ms

  • SmartImage game | 18 W | Bokse te integruara

  Learn More
 3. Monitor Gaming MSI 24.5”, MAG251RX, FHD (1920 x 1080) 240Hz, 1ms, 16:9, NVIDIA G-SYNC Compatible, LCD, Black

  42 900,00 L
  • Ekran Gaming i pershtatshem per eSports tournament nga marka MSI 24.5”

  • 1ms | NVIDIA G-SYNC Compatible | Game Mode | 240MHz

  • LCD | 12 Muaj Garanci | Ndricim RGB prapa ekranit | Gaming Mode

  Learn More
 4. Zbritje
  Monitor Gaming i harkuar MSI OPTIX G241VC 23.6", Full HD (1920 x 1080) 1ms, 75Hz, AMD FreeSync

  Monitor Gaming i harkuar MSI OPTIX G241VC 23.6", Full HD (1920 x 1080) 1ms, 75Hz, AMD FreeSync

  Çmimi me zbritje 20 000,00 L Çmimi 24 900,00 L
  • Ekran i harkuar i pershtatshem per Gamers nga marka MSI 23.6"

  • 1ms | HDMI & VGA AMD FreeSync | 75MHz

  • 12 Muaj Garanci | Gaming Mode

  Learn More
 5. Monitor Gaming ASUS 24.5”, 1080P Full HD, 165Hz, G-SYNC Compatible, 0.5ms, Extreme Low Motion Blur

  44 900,00 L
  • Ekran i pershtatshem per Gamers profesioniste nga marka Asus 24.5”

  • 0.5ms | Motion Blur Reduction NVIDIA G-Sync | 165MHz

  • TN | 12 Muaj Garanci | Pa kornize | Bokse te integruara

  Learn More
 6. Monitor Workstation HP Z23n G2 23" Full HD, IPS, Business Monitor, 5ms, 75Hz

  27 900,00 L
  • Ekran 24" Workstation nga HP IPS per Zyre Profesionale 24" | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 3.0.

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 7. Samsung Monitor S24R650, FULLHD (1920 x 1080), IPS, 5MS, DP, HDMI

  29 900,00 L
  • Ekran Gaming dhe per zyra nga marka Samsung, 24" S24R650 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, USBIPS

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per zyra dhe per gaming.

  Learn More
 8. LG UltraGear 24" Inch, Full HD, Gaming Monitor, Radeon FreeSync Technology, 144Hz Refresh Rate, 1ms Response Time

  29 900,00 L
  • Ekran Gaming LG 24" 24GL600F | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, Display Port | Radeon free Sync technology.

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 9. Monitor ASUS VG248QE, 24" Full HD, 1920x1080, 144Hz, 1ms, HDMI, Gaming Monitor, Black

  29 900,00 L
  • Ekran Gaming ASUS 24" VG248QEFull HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, Dual-link DVI-DDisplayPortNVIDIA 3D Vision Ready.

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 10. Monitor Gaming HP OMEN 25" Full HD, 240Hz, 1ms, 400 cd/m², Adaptive Sync (G-Sync & AMD FreeSync) (4WH47AA)

  52 000,00 L
  • Ekran Gaming 24.5" nder me te miret ne treg, Omen by HP | Full HD (1920 x 1080)

  • 1ms pergjigje ne kohe | NVIDIA G-SYNC™AMD FreeSync | 240MHz | 400 cd/m²

  • Seria Gaming nga HP |12 Muaj Garanci

  Learn More
 11. Zbritje
  Monitor Acer 24" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (B247Y)

  Monitor Acer 24" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (B247Y)

  Çmimi me zbritje 24 900,00 L Çmimi 29 900,00 L
  • Ekran Acer 23.8" B247Y bmiprzx | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DP, VGA | 75 Hz | 1000:1 | Pa kornize (Frameless)

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi | AMD FreeSync

  • Shume fleksibel, mund te kthehet 90 grade (Height, Pivot, Tilt Adjustable)

  Learn More
 12. Monitor i Harkuar Samsung 24" Monitor, Full HD, SuperSlim (C24F396FHU)

  19 900,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 24" C24F396FHU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: 1 x HDMI, 1 x VGA | Teknologji FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 13. Monitor Samsung 24" Business Monitor, Full HD, LED (S24E450BL)

  17 900,00 L
  • Monitor per Biznes 23.6" nga Samsunge teknologji Eye Saver | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, DVI | Ndriçimi 300 cd/m2 | Menaxhim i kabllimit dhe sjellje flexibel 90o

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Shume e keshillueshme per nje zyre

  Learn More
 14. Monitor Asus 24" Full HD, LED (VA249HE)

  14 000,00 L
  • Monitor 23.8" nga Asus VA249HE me teknologji VIVID | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Ndriçimi 250 cd/m2

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Ideale per nje zyre

  Learn More
 15. Monitor Gaming Dell Alienware, 25", Full HD, Native 240 Hz, 1ms, AMD FreeSync, Height-Adjustable (AW2518Hf)

  53 000,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 16. Monitor Dell UltraSharp 24" Full HD, IPS, LED (U2419H)

  34 500,00 L
  • Ekran Dell 23.8" U2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort In, DisplayPort Out | 60 Hz

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 17. Monitor Acer 23.8" Full HD IPS, LED, ZeroFrame (SA240Ybid)

  15 400,00 L
  • Ekran Acer 23.8" SA240Ybid | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Shume Elegant dhe pa kornize 

  Learn More
 18. Monitor Dell Professional 23.8" Full HD, IPS, LED (P2417H)

  22 200,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS U2417H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 19. Monitor Dell 24" Full HD, IPS, LED (P2419H)

  24 000,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS P2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 20. Monitor HP EliteDisplay E233 23.8" Full HD, IPS, Screen LED-Lit

  26 300,00 L
  • Ekran HP EliteDisplay 23.8" IPS 1FH47AA | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | 60Hz | 250 cd/m² 

  • 36 Muaj Garanci | Dizajn shume i vecante per zyre

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 23

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat