Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Monitor Gaming i Harkuar LC Power M27, Full HD, 27 inch, 4 ms, 144MHz, Curved 1800R

  31 900,00 L
  • Ekran Gaming Curved LC Power 27" LC-M27 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | Panel i brendshem nga Samsung. 144MHz

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per Gaming dhe per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 2. ASUS 27 Inch Gaming Monitor, FHD (1920 x 1080), IPS, 1 ms MPRT, Up to 75 Hz, HDMI, Flicker Free, Low Blue Light, TUV Certified, FreeSync

  31 900,00 L
  • Ekran Gaming ASUS 27" VX279HG | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | FreeSync.

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 3. Zbritje
  I ri
  Monitor Gaming LG 27" 27GL63T-B, Full HD Ultragear, NVIDIA G-Sync Compatible, Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, HDR 10

  Monitor Gaming LG 27" 27GL63T-B, Full HD Ultragear, NVIDIA G-Sync Compatible, Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, HDR 10

  Çmimi me zbritje 39 900,00 L Çmimi 45 900,00 L
  • Ekran Gaming i cilesise superiore LG 27" 27GL63T-B | NVIDIA G-Sync™ Compatible

  • 1ms Motion Blur Reduction AMD FreeSync | 144MHz

  • IPS | 24 Muaj Garanci | Height / Pivot / Tilt Adjustable Stand

  Learn More
 4. I ri
  Monitor i Harkuar Samsung 27" Monitor, Full HD, SuperSlim (CF591)

  Monitor i Harkuar Samsung 27" Monitor, Full HD, SuperSlim (CF591)

  37 900,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 27" C27F591FDU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort | Teknologji AMD FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 5. Monitor AOC 27" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (27V2Q)

  29 000,00 L
  • Ekran AOC 27" SE2219H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DP| 75 Hz | 1000:1 | Pa kornize (Frameless)

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi | FreeSync

  Learn More
 6. Monitor i Harkuar ASUS 27", Full HD, Ultra-slim, Frameless, (VZ27VQ)

  28 000,00 L
  • Monitor me hark 27" nga Asus VZ27VQ UltraSlim | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: DP, HDMI | Ndriçimi 250 cd/m2 | Frameless Design

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 7. Monitor Samsung 27" Business Monitor, Full HD, LED (S27E450B)

  25 000,00 L
  • Monitor per Biznes 27" nga Samsunge teknologji Eye Saver | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, DVI | Ndriçimi 300 cd/m2 | Menaxhim i kabllimit dhe sjellje flexibel 90o

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Shume e keshillueshme per nje zyre

  Learn More
 8. Monitor HP EliteDisplay 27'' Quad HD, LED, IPS (E272q)

  50 600,00 L
  • Ekran HP 27" IPS E272q | Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | 60 Hz | 350 cd/m²

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per ato qe kane pune profesionale

  Learn More
 9. Monitor Philips 27” Quad HD (2560 x 1440), 2ms, LED, Stereo Speakers (272S4LPJCB)

  48 100,00 L
  • Ekran Philips 27" 272S4LPJCB | Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA, DisplayPort | 60 Hz | 2 ms

  • 24 Muaj Garanci | Ideale ato qe punojne me ore te gjata

  Learn More
 10. Monitor Dell 27" Full HD, IPS, LED, Waves MaxxAudio (S2719H)

  30 700,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS S2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: 2 x HDMI | Bokse te integruara | Vend per kufje

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 11. Monitor Dell P Series 27" Full HD, IPS, LED (P2719H)

  35 800,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS P2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 12. Monitor LG 27.5" HD Ready, LED (28TK410V-PZ)

  21 700,00 L
  • Ekran / TV LG 28" 28TK410V-PZ | HD (1366 x 768)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DVB-T2 | Bokse te brenshme | Hyrje USB

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per nje shtepi, zyre ose hotel

  Learn More
 13. Monitor LG 27" Full HD, IPS, LED, AMD FreeSync (27MK430H-B)

  22 500,00 L
  • Ekran LG 27" IPS LED 27MK430H-B | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Ndriçimi: 250 cd/m2 | 75 Hz

  • 12 Muaj Garanci | AMD FreeSync | Vend per kufje

  Learn More
 14. HP 27w 27" Full HD, IPS, LED Display (1JJ98AA)

  20 200,00 L
  • Ekran HP 27w 27" 1JJ98AA | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, Display Port, VGA | 75Hz | 250 cd/m² 

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

  Learn More
 15. Monitor ViewSonic 27" Full HD, IPS, Slim Bezel (VA2719-SH)

  22 800,00 L
  • Ekran ViewSonic IPS 27" VA2719-SH | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | Bokse te integruara

  • 24 Muaj Garanci | Mbrojtje ndaj syve me EyeCare

  Learn More
 16. Monitor Gaming i Harkuar ViewSonic 27" Full HD, 1800R Curved, 144 Hz, FreeSync, Eye Care (VX2758-C-MH)

  39 000,00 L
  • Ekran Gaming i Harkuar ViewSonic 27" VX2758-C-MHFull HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 144Hz | 5ms | 1800R | Bokse te integruara

  • 24 Muaj Garanci | | Mbrojtje ndaj syve me EyeCare | Perfshirje e plote gjate lojes

  Learn More
 17. Monitor Gaming Aorus 27" QHD, 144Hz, Nvidia G-Sync, AMD FreeSync, HDR 10, IPS, RGB Fusion (AD27QD)

  80 700,00 L
  • Nje nder ekranet Gaming 27" me te mire ne treg, Aorus AD27QD-EK

  • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz

  • Nvidia G-Sync & AMD Free Sync | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 18. Monitor AOC 27" Widescreen AH-IPS LED Black/Silver Monitor (I2781FH)

  27 700,00 L
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me madhesi 27".

  • Ekran shume elegant në rezolucion Full HD.

  • Refresh rate ne 60Hz dhe koha e përgjigjes 4 ms.

  Learn More
 19. Monitor Gaming ViewSonic 27″ 1080p (VX2757-mhd)

  29 900,00 L
  • Monitor Gaming ViewSonic 27″ VX2757 | Full HD (1920×1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port | 75Hz | 1 ms | Black stabilisation

  • 24 Muaj Garanci | Low input lag | AMD FreeSync™ technology

  Learn More
 20. Monitor Acer G277HLbid 27" Full HD IPS Zero Frame HDMI

  36 000,00 L
  • Ekran Acer G277HLbid | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, HDMI, DVI | Ndriçimi 250 cd/m2

  • 12 Muaj Garanci | Dizajn Pa korrnize

  Learn More
View as Liste Tabele

20 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat