Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor & Projektor

View as Liste Tabele

5 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Monitor Gaming AOC C32G1 32" Curved, Full HD Frameless Gaming Monitor, 1ms, 144Hz, FreeSync, 1800R

  Monitor Gaming AOC C32G1 32" Curved, Full HD Frameless Gaming Monitor, 1ms, 144Hz, FreeSync, 1800R

  43 900,00 L
  • Ekran Gaming me hark AOC 32" C32G1 | Harkimi: 1800R

  • 1ms | Motion Blur Reduction AMD FreeSync | 144MHz

  • VA | 12 Muaj Garanci | Pa kornize | Low blue light | Tilt

  Learn More
 2. Zbritje
  Monitor i Harkuar ViewSonic 32" Full HD, 1800R Curved, Dual Speakers (VX3216-SCMH-W)

  Monitor i Harkuar ViewSonic 32" Full HD, 1800R Curved, Dual Speakers (VX3216-SCMH-W)

  Çmimi me zbritje 29 900,00 L Çmimi 34 900,00 L
  • Ekran i harkuar ViewSonic 32" VX3216-SCMH-W | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | IMMERSIVE CURVED SCREEN DESIGN

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit

  Learn More
 3. Monitor ViewSonic 32" Quad HD, Frameless, Widescreen, IPS, 1440p (VX3276-2K-MHD)

  38 000,00 L
  • Ekran ViewSonic 32" VX3276-2K-MHD | Wide Quad HD (2560 x 1440)

  • Komunikimi: HDMI, Display Port, Mini Display | Eye Care mbrojtje ndaj syve

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit

  Learn More
 4. Monitor AOC 31.5" Widescreen, IPS, Quad HD, LED, (Q3279VWFD8)

  30 800,00 L
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta me teknologjine IPS.

  • Ideale per Studio Audio & Video Editimi. Rezolucioni QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.

  • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms.

  Learn More
 5. Monitor AOC 31.5" Quad HD LED (Q3279VWF)

  29 900,00 L
  • Shikueshmeri perfekte deri në detajet me te imta.

  • Ekran i madh MVA në rezolucion QHD sjell thellësi dhe kontrast me ngjyra në një dizajn elegant.

  • FreeSync, refresh rate ne 75Hz dhe koha e përgjigjes 5 ms.

  Learn More
View as Liste Tabele

5 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat