Language
Shporta

Monitor Gaming

View as Liste Tabele

17 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Monitor i Harkuar Samsung 27" Monitor, Full HD, SuperSlim (CF591)

  Monitor i Harkuar Samsung 27" Monitor, Full HD, SuperSlim (CF591)

  37 900,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 27" C27F591FDU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort | Teknologji AMD FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 2. I ri
  Monitor Acer 24" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (B247Y)

  Monitor Acer 24" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (B247Y)

  29 900,00 L
  • Ekran Acer 23.8" B247Y | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DP, VGA | 75 Hz | 1000:1 | Pa kornize (Frameless)

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi | AMD FreeSync

  • Shume fleksibel, mund te kthehet 90 grade (Height, Pivot, Tilt Adjustable)

  Learn More
 3. I ri
  Monitor i Harkuar Samsung 24" Monitor, Full HD, SuperSlim (C24F396FHU)

  Monitor i Harkuar Samsung 24" Monitor, Full HD, SuperSlim (C24F396FHU)

  22 000,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 24" C24F396FHU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: 1 x HDMI, 1 x VGA | Teknologji FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 4. Zbritje
  Monitor Gaming Acer Nitro 24" IPS, Full HD, 1ms, AMD FreeSync (VG240Ybmiix)

  Monitor Gaming Acer Nitro 24" IPS, Full HD, 1ms, AMD FreeSync (VG240Ybmiix)

  Çmimi me zbritje 17 900,00 L Çmimi 19 700,00 L
  • Ekran Gaming Acer 24" VG240 | Full HD (1920x1080) IPS

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort | 75 Hz | 1 ms

  • 24 Muaj Garanci | Bokse te intergruara | Adjustable Stand

  Learn More
 5. Monitor Gaming Alienware 25" Full HD, Native 240 Hz, 1ms, Nvidia G-Sync, Height-Adjustable (AW2518H)

  75 800,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms | Nvidia G-Sync

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 6. Monitor Gaming Dell 24" Full HD, 1ms, 144Hz, AMD FreeSync (S2419HGF)

  30 400,00 L
  • Ekran Gaming Dell 24" S2419HGF | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: 2 x HDMI, DisplayPort | 140 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 7. Monitor Gaming Alienware 25" Full HD, Native 240 Hz, 1ms, AMD FreeSync, Height-Adjustable (AW2518Hf)

  53 000,00 L
  • Ekran Gaming Dell 25" AW2518Hf | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | 240 Hz | 1 ms

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 8. Monitor Gaming Acer 24" Full HD, 144Hz, 1ms, AMD FreeSync (XF240Hbmjdpr)

  30 900,00 L
  • Ekran Gaming Acer 24" XF240H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, DisplayPort | 144 Hz | 1 ms

  • 24 Muaj Garanci | Bokse te intergruara | Adjustable Stand

  Learn More
 9. Monitor Gaming HP OMEN 25" Full HD, 144Hz, 1ms, 400 cd/m², AMD FreeSync (Z7Y57AA)

  31 600,00 L
  • Ekran Gaming 24.5" me i miri ne treg, Omen by HP | Full HD (1080p)

  • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz | 400 cd/m²

  • Serian Gaming nga HP | AMD Free Sync | 12 Muaj Garanci

  Learn More
 10. Monitor Gaming i Harkuar ViewSonic 27" Full HD, 1800R Curved, 144 Hz, FreeSync, Eye Care (VX2758-C-MH)

  39 000,00 L
  • Ekran Gaming i Harkuar ViewSonic 27" VX2758-C-MHFull HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 144Hz | 5ms | 1800R | Bokse te integruara

  • 24 Muaj Garanci | | Mbrojtje ndaj syve me EyeCare | Perfshirje e plote gjate lojes

  Learn More
 11. Monitor Gaming ViewSonic 24" Full HD, 1ms,144 Hz, FreeSync, Eye Care, Advanced Ergonomics (XG2401)

  37 200,00 L
  • Ekran Gaming ViewSonic 24" XG2401 | Full HD (1920×1080)

  • Komunikimi: HDMI, Display Port | 144MHz | 1 ms | Black stabilisation

  • 24 Muaj Garanci | Low input lag | AMD FreeSync™ technology

  Learn More
 12. Monitor Gaming Aorus 27" QHD, 144Hz, Nvidia G-Sync, AMD FreeSync, HDR 10, IPS, RGB Fusion (AD27QD)

  80 700,00 L
  • Nje nder ekranet Gaming 27" me te mire ne treg, Aorus AD27QD-EK

  • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz

  • Nvidia G-Sync & AMD Free Sync | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 13. Monitor Gaming MSI Optix Curved 24”, Full HD, 1ms, 144Hz, FreeSync (MAG241C)

  40 000,00 L
  • Nje nder ekranet e harkuar Gaming me te mire ne treg MSI Curved Optix MAG241C 

  • 1ms pergjigje ne kohe | AMD FreeSync | 144MHz

  • Pa kornize (Frameless design) | 24 Muaj Garanci

  Learn More
 14. Monitor Gaming ViewSonic 24", 1080p, 1ms, 144 Hz, FreeSync, Flicker-Free, Blue Light Filter (VX2458-MHD)

  29 900,00 L
  • Monitor Gaming ViewSonic 27″ VX2757 | Full HD (1920×1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port | 144MHz | 1 ms | Black stabilisation

  • 24 Muaj Garanci | Low input lag | AMD FreeSync™ technology

  Learn More
 15. Monitor Gaming ViewSonic 27″ 1080p (VX2757-mhd)

  29 900,00 L
  • Monitor Gaming ViewSonic 27″ VX2757 | Full HD (1920×1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port | 75Hz | 1 ms | Black stabilisation

  • 24 Muaj Garanci | Low input lag | AMD FreeSync™ technology

  Learn More
 16. Monitor Gaming Dell 24", 1ms response time, 144Hz AMD FreeSync (S2419HGF)

  29 900,00 L
  • Ekran Gaming Dell S2419HGF 24" Full HD (1920x1080)

  • 1ms pergjigje ne kohe | 144MHzAMD FreeSync™

  • 36 Muaj GaranciI kthyeshem dhe i rrotullueshem

  Learn More
 17. Monitor LG 27" Full HD, IPS, LED, AMD Free Sync (27MK430H-B)

  24 900,00 L
  • Ekran LG 27" Full HD IPS LED (Radeon FreeSync)

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Ndriçimi 250 cd/m2

  • 12 Muaj Garanci | Vend per kufje

  Learn More
View as Liste Tabele

17 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat