Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor i Harkuar

View as Liste Tabele

13 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. LC-Power LC-M27, Curved PC Monitor 27”, FullHD, 16:9, 144Hz, OD 4 ms, AMD FreeSync, 1800R, Overdrive, Low Blue, GamePlus, FPS/RTS, Flicker-Free, Black

  31 900,00 L
  • Ekran Gaming i harkuar 27", prodhuar nga marka Gjermane LC-Power | Full HD (1920 x 1080)

  • 1800R | Overdrive | Flicker-Free AMD FreeSync | 144MHz | OD 4 ms | Framless

  • Low Blue & GamePlus | VESA compatible26 W | Bokse te integruara

  Learn More
 2. Monitor Gaming i harkuar MSI 27”, Full HD, HDR, 165Hz, 1ms, AMD FreeSync, 1500R, Black

  39 900,00 L
  • Super Ekran Gaming i harkuar nga MSI | Full HD | HDR

  • 1ms Motion Blur ReductionAMD FreeSync | 165MHz

  • VA | 12 Muaj Garanci | Eye Saver Mode | Gaming Mode

  Learn More
 3. Monitor Gaming i harkuar MSI 32" FHD (1920 x 1080) 165Hz, 1ms Refresh Rate, AMD FreeSync, Black

  36 900,00 L
  • Ekran i harkuar i pershtatshem per Gamers nga marka MSI 31.5"

  • 1ms | Eye Saver Mode | AMD FreeSync | 165MHz

  • LCD | 12 Muaj Garanci |Frameless design | Gaming Mode

  Learn More
 4. Zbritje
  Monitor Gaming i harkuar MSI OPTIX G241VC 23.6", Full HD (1920 x 1080) 1ms, 75Hz, AMD FreeSync

  Monitor Gaming i harkuar MSI OPTIX G241VC 23.6", Full HD (1920 x 1080) 1ms, 75Hz, AMD FreeSync

  Çmimi me zbritje 20 000,00 L Çmimi 24 900,00 L
  • Ekran i harkuar i pershtatshem per Gamers nga marka MSI 23.6"

  • 1ms | HDMI & VGA AMD FreeSync | 75MHz

  • 12 Muaj Garanci | Gaming Mode

  Learn More
 5. Monitor Gaming i harkuar MSI Optix MAG272CQR 27” QHD (2560 x 1440) Non-glare HDR Ready, 165Hz, 1ms, 16:9, AMD FreeSync

  49 900,00 L
  • Ekran i harkuar Gaming nga marka MSI 27”

  • 1ms | Monitor pa kornize | QHD (2560 x 1440) | AMD FreeSync | 165MHz

  • LCD | 12 Muaj Garanci | Bokse te integruara | Gaming OSD App

  Learn More
 6. Monitor Samsung 31.5" CJG51 144Hz Curved Gaming Monitor, WQHD Computer Monitor, 2560 x 1440p Resolution, 4ms Response, Game Mode, HDMI

  45 900,00 L
  • Ekran i pershtatshem per Gamers profesioniste nga marka Samsung 31.5"

  • 4ms | Motion Blur Reduction NVIDIA G-Sync | 144MHz

  • LCD | 12 Muaj Garanci | Bokse te integruara | Gaming Mode

  Learn More
 7. Monitor i harkuar Samsung, 27inch, Full HD (1920x1080), 16: 9, 250cd /m2, 4ms

  31 900,00 L
  • Ekran i harkuar 27" nga marka Samsung, i pershtatshem per shtepi dhe per Zyre Profesionale | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DVI, USB ,D-Sub.

  • 12 Muaj Garanci | Dizajn shume i holle dhe modern.

  Learn More
 8. Monitor Gaming AOC C32G1 32" Curved, Full HD Frameless Gaming Monitor, 1ms, 144Hz, FreeSync, 1800R

  43 900,00 L
  • Ekran Gaming me hark AOC 32" C32G1 | Harkimi: 1800R

  • 1ms | Motion Blur Reduction AMD FreeSync | 144MHz

  • VA | 12 Muaj Garanci | Pa kornize | Low blue light | Tilt

  Learn More
 9. Monitor i Harkuar ASUS 27", Full HD, Ultra-slim, Frameless, (VZ27VQ)

  28 000,00 L
  • Monitor me hark 27" nga Asus VZ27VQ UltraSlim | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: DP, HDMI | Ndriçimi 250 cd/m2 | Frameless Design

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 10. Monitor i Harkuar Samsung 24" Monitor, Full HD, SuperSlim (C24F396FHU)

  19 900,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 24" C24F396FHU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: 1 x HDMI, 1 x VGA | Teknologji FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 11. Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved 1900R, IPS (U3417W)

  125 400,00 L
  • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3417W | Wide Quad HD (3440x1440)

  • Komunikimi: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Mini DP | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara (2 x 9 W Speakers) | Vend per Kufje

  Learn More
 12. Monitor i Harkuar Dell Ultrasharp 34" WQHD (3440x1440) Curved, IPS, USB-C (U3419W)

  125 000,00 L
  • Ekran Dell Ultrasharp 34" IPS U3419W | Wide Quad HD (3440x1440)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Bokse te integruara | Vend per Kufje

  Learn More
 13. Zbritje
  Monitor i Harkuar ViewSonic 32" Full HD, 1800R Curved, Dual Speakers (VX3216-SCMH-W)

  Monitor i Harkuar ViewSonic 32" Full HD, 1800R Curved, Dual Speakers (VX3216-SCMH-W)

  Çmimi me zbritje 29 900,00 L Çmimi 34 900,00 L
  • Ekran i harkuar ViewSonic 32" VX3216-SCMH-W | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | IMMERSIVE CURVED SCREEN DESIGN

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit

  Learn More
View as Liste Tabele

13 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat