Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Touch (Me prekje)

View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. I ri
  Monitor Touch iiyama PROLITE 22" Touchscreen IPS, Full HD (T2252MSC)

  Monitor Touch iiyama PROLITE 22" Touchscreen IPS, Full HD (T2252MSC)

  33 000,00 L
  • Ekran me prekje 22" nga marka Japoneze iiyama | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, DisplayPort | Bokse te intergruara

  • Pranon prekje direkte me gisht, me doreza dhe gjithashtu edhe me stylus.

  Learn More
 2. Monitor Touch LG 17" Touchscreen, HD (17MB15T)

  33 700,00 L
  • Ekran me prekje LG 23.8" 17MB15T | HD (1280 x 1024)

  • Komunikimi: VGA | 60Hz | 250 cd/m²

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per vendosje tek Kasa e shitjes

  Learn More
 3. Monitor Touch ViewSonic TD2230 22" Full HD, 10-Point Multi Touch Screen, IPS (TD2230)

  41 700,00 L
  • Monitor 22" 10-point Touch Screen nga Viewsonic TD2230 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI, Display Port, USB 3.0 | Bokse te integruara

  • Ideale per recepsion, per Kasa ose projekte. I forte dhe rezistent ndaj gervishtjeve

  Learn More
View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat