Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor (Zyre & Shtepi)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 25

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  Monitor Samsung The Space, Gaming mode, 4K Ultra HD (16: 9, 3840 x 2160 Pixel, 60 Hz, 4 ms)

  Monitor Samsung The Space, Gaming mode, 4K Ultra HD (16: 9, 3840 x 2160 Pixel, 60 Hz, 4 ms)

  63 400,00 L
  • Ekran i posaçem per tavoline zyre + Gaming mode nga marka Samsung.

  • 4ms | Eye Saver Mode |  4K Ultra HD 

  • LCD | 12 Muaj Garanci | Montim shume i thjeshte

  Learn More
 2. Monitor Samsung U28E590D Ultra HD, 28", 60Hz, Gaming Monitor with AMD FreeSync

  35 900,00 L
  • Ekran nga marka Samsung i pershtatshem per Gaming dhe per zyre ose shtepi.

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort | Ka shume variacione ngjyrash(1 B)

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per Gaming dhe per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 3. Monitor Workstation HP Z23n G2 23" Full HD, IPS, Business Monitor, 5ms, 75Hz

  27 900,00 L
  • Ekran 24" Workstation nga HP IPS per Zyre Profesionale 24" | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA, DisplayPort, USB 3.0.

  • 12 Muaj Garanci | Ideale per projekte Video & Audio Edit.

  Learn More
 4. Samsung Monitor S24R650, FULLHD (1920 x 1080), IPS, 5MS, DP, HDMI

  29 900,00 L
  • Ekran Gaming dhe per zyra nga marka Samsung, 24" S24R650 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, USBIPS

  • 24 Muaj Garanci | Ideale per zyra dhe per gaming.

  Learn More
 5. Monitor Acer 24" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (B247Y)

  29 900,00 L
  • Ekran Acer 23.8" B247Y bmiprzx | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DP, VGA | 75 Hz | 1000:1 | Pa kornize (Frameless)

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi | AMD FreeSync

  • Shume fleksibel, mund te kthehet 90 grade (Height, Pivot, Tilt Adjustable)

  Learn More
 6. Monitor AOC 27" Full HD, IPS, LED-backlit, Frameless (27V2Q)

  29 000,00 L
  • Ekran AOC 27" SE2219H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DP| 75 Hz | 1000:1 | Pa kornize (Frameless)

  • 12 Muaj Garanci | Ideal per zyre dhe shtepi | FreeSync

  Learn More
 7. Monitor Samsung 27" Business Monitor, Full HD, LED (S27E450B)

  25 000,00 L
  • Monitor per Biznes 27" nga Samsunge teknologji Eye Saver | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, DVI | Ndriçimi 300 cd/m2 | Menaxhim i kabllimit dhe sjellje flexibel 90o

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Shume e keshillueshme per nje zyre

  Learn More
 8. Monitor i Harkuar Samsung 24" Monitor, Full HD, SuperSlim (C24F396FHU)

  19 900,00 L
  • Ekran Samsung i harkuar 24" C24F396FHU | FullHD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: 1 x HDMI, 1 x VGA | Teknologji FreeSync | Super i holle

  • Harkimi 1800R eshte perfekt per syrin me ore te gjate | Vend per Kufje

  Learn More
 9. Monitor Samsung 24" Business Monitor, Full HD, LED (S24E450BL)

  17 900,00 L
  • Monitor per Biznes 23.6" nga Samsunge teknologji Eye Saver | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, DVI | Ndriçimi 300 cd/m2 | Menaxhim i kabllimit dhe sjellje flexibel 90o

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Shume e keshillueshme per nje zyre

  Learn More
 10. Monitor Asus 24" Full HD, LED (VA249HE)

  14 000,00 L
  • Monitor 23.8" nga Asus VA249HE me teknologji VIVID | FullHD 1920x1080

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Ndriçimi 250 cd/m2

  • "Low Blue Light" per ruajtjen e syve | Ideale per nje zyre

  Learn More
 11. Monitor Dell UltraSharp 24" Full HD, IPS, LED (U2419H)

  34 500,00 L
  • Ekran Dell 23.8" U2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort In, DisplayPort Out | 60 Hz

  • 36 Muaj Garanci | Dalje Audio per Kufje | Hyrje dhe Dalje USB 3.0

  Learn More
 12. Monitor Philips 19.5" HD+ (203V5LSB26)

  9 500,00 L
  • Ekran Philips 19.5" 203V5LSB26 | HD+ (1600 x 900)

  • Komunikimi: VGA | 60 Hz | 14.5 W | 200 cd/m²

  • 12 Muaj Garanci | Nje nder ekranet me te lire

  Learn More
 13. Monitor Acer 23.8" Full HD IPS, LED, ZeroFrame (SA240Ybid)

  15 400,00 L
  • Ekran Acer 23.8" SA240Ybid | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DVI, VGA | 60 Hz | Acer EcoDisplay

  • 24 Muaj Garanci | Shume Elegant dhe pa kornize 

  Learn More
 14. Monitor Dell 22" Full HD, IPS, LED (E2216H)

  14 200,00 L
  • Ekran Dell 22" IPS E2216H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: DisplayPort, VGA | 60 HZ | 19W

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 15. Monitor Dell 27" Full HD, IPS, LED, Waves MaxxAudio (S2719H)

  30 700,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS S2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: 2 x HDMI | Bokse te integruara | Vend per kufje

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 16. Monitor Dell Professional 23.8" Full HD, IPS, LED (P2417H)

  22 200,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS U2417H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 17. Monitor Dell P Series 27" Full HD, IPS, LED (P2719H)

  29 900,00 L
  • Ekran Dell 27" IPS P2719H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 18. Monitor Dell 24" Full HD, IPS, LED (P2419H)

  24 000,00 L
  • Ekran Dell 24" IPS P2419H | Full HD (1920x1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | Hyrje dhe dalje USB

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per nje zyre ose biznes

  Learn More
 19. Monitor LG 27" Full HD, IPS, LED, AMD FreeSync (27MK430H-B)

  22 500,00 L
  • Ekran LG 27" IPS LED 27MK430H-B | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: VGA, HDMI | Ndriçimi: 250 cd/m2 | 75 Hz

  • 12 Muaj Garanci | AMD FreeSync | Vend per kufje

  Learn More
 20. Monitor HP EliteDisplay E233 23.8" Full HD, IPS, Screen LED-Lit

  26 300,00 L
  • Ekran HP EliteDisplay 23.8" IPS 1FH47AA | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, DisplayPort, VGA | 60Hz | 250 cd/m² 

  • 36 Muaj Garanci | Dizajn shume i vecante per zyre

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 25

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat