Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Monitor Lenovo ThinkVision 23.8" Full HD LED (S24e-10)

Asnje ne gjendje
SKU
61CAKAR1EU
15 700,00 L
  • Ekran Lenovo ThinkVision 23.8" S24e-10 | Full HD (1920 x 1080)

  • Komunikimi: HDMI, VGA | 60Hz | 250 cd/m² 

  • 36 Muaj Garanci | Ideale per shtepi dhe zyre

●  ●  ●
Madhësia e monitorit  23.8 inch
Teknologjia VA LED Backlit
Rezulucioni Full HD (1920 x 1080)
Përgjigjia në kohë 6 ms
Ndriçimi 250 cd/m²
Numri i ngjyrave 16.7 Milion
Kontrasti statik 3000:1
Portat e komunikimit
  • 1 x HDMI

  • 1 x VGA

Të tjera
60 Hz
SKU 61CAKAR1EU
Garancia 36 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Lenovo
Madhesia e Monitorit 24" - 26"
Vetite e Monitorit Anti-Glare, Frameless
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Raporti 16:9
Pergjigje ne Milisekonda 6 ms
Frekuenca 60-63Hz
Hyrjet Video VGA, HDMI
Ndriçimi 250 cd/m²
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMonitor Lenovo ThinkVision 23.8" Full HD LED (S24e-10)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat