Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Gaming MSI Clutch GM10 Optical Red LED - 2400 DPI

Ne gjendje
SKU
S12-0401530-AP1
2 600,00 L
  • Mouse për videolojra me 4 butona dhe 2400 DPI.

  • Me ndriçim te kuq dhe shume i forte.

  • Ideal per nje Gamer qe nuk kerkon te shpenzoje shume.

●  ●  ●

  Marka MSI
  Modeli Clutch GM10
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 2400
  Ngjyra I zi me ndriçim te kuq
  Butona 4 Butona
  SKU S12-0401530-AP1
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka MSI
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Gaming MSI Clutch GM10 Optical Red LED - 2400 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat