Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Gaming Razer Naga Trinity – 16.000 DPI

Ne gjendje
SKU
RZ01-02410100-R3M1
12 900,00 L
  • Mouse Gaming nga marka me e mire ne bote, Razer. 

  • Modeli Naga Trinity vjen me 12 butona mekanik te programueshem. 

  • 16.8M ngjyra me teknologjine Chroma.


●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli Naga Trinity
  Tipi i lidhjes USB Wired
  Veçuri 3 skeda anesore te ndërrueshme me konfigurime me 2, 7 dhe 12 butona
  Sensor 16.000 DPI, 5G, mekanik
  Butona 12 butona te konfigurueshem
  Ngjyra Shumëngjyrëshe
  SKU RZ01-02410100-R3M1
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Razer
Komunikimi USB 2.0
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Gaming Razer Naga Trinity – 16.000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat