Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Gaming Trust GXT 160 Ture Illuminated Gaming Mouse - 4000 DPI

Ne gjendje
SKU
22332
2 900,00 L
  • Gaming Mouse Trust GXT 160 Ture Illuminated me 4.000 DPI.

  • Dizajn unik dhe nje nder mouse-t me te shitur ne treg.

  • 10 Butona te konfigurueshem ndriçim RGB i menaxhueshem.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 160 Ture 
  Tipi i lidhjes USB Wired
  DPI 4000 High precision
  Butona 7 Butona te programueshem
  Gjatesia e kabllit 1.7M
  SKU 22332
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Gaming Trust GXT 160 Ture Illuminated Gaming Mouse - 4000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat