Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Gaming Trust GXT 783 Mouse & Mouse Pad – 2400 DPI

Asnje ne gjendje
SKU
22736
2 000,00 L
  • Mouse Gaming Trust GXT 783 me 2.400 DPI dhe tapet per Mouse i perfshire.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per laptopin tuaj.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli GXT 783 Mouse
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 2400
  Ngjyra I zi me ndriçim
  Butona -
  SKU 22736
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Gaming Trust GXT 783 Mouse & Mouse Pad – 2400 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat