Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Logitech B100 - 1000 DPI

Asnje ne gjendje
SKU
910-003357
  • Mouse me kabllo USB Logitech B100 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Ideale per zyre dhe shtepi.

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli B100
  Tipi i lidhjes USB Wired
  DPI 1000
  Ngjyra E zeze
  Butona 3 Butona
  SKU 910-003357
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Marka Logitech
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Logitech B100 - 1000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat