Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Wireless Logitech M220 Silent - 1000 DPI

Ne gjendje
SKU
910-004880
3 400,00 L
  • Mouse pa tel i qete Logitech M220 Silent me 1.000 DPI.

  • 18 muaj bateri e perfshire | Forme e thjeshte dhe shume e rehatshme.

  • Mouse i vogel dhe ideal per zyre dhe shtepi.

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli M220 Silent
  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1000
  Ngjyra I kuq me nuance te zeze
  Butona 3 Butona
  SKU 910-004880
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Kuqe
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Wireless Logitech M220 Silent - 1000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat