Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI

Ne gjendje
SKU
910-002334
3 500,00 L
  • Mouse pa tel Logitech M325 me 1.000 DPI.

  • Forme e thjeshte e vogel dhe e rehatshme.

  • Ideale per ato persona qe jane shpesh ne levizje.

●  ●  ●

  Marka Logitech
  Modeli M325
  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1000
  Ngjyra Gri me nuance te zeze
  Butona 3 Butona
  SKU 910-002334
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Logitech
Komunikimi Wireless
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Wireless Logitech M325 - 1000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat