Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Wireless Trust Carve Wireless Mouse - 1000 DPI

Asnje ne gjendje
SKU
19932
1 400,00 L
  • Mouse pa tel Trust Carve Wireless me 1.000 DPI.

  • I thjeshte dhe shume ekonomik.

  • Ky mouse funksionon shume mire edhe per mengjarashet.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Carve
  Tipi i lidhjes USB
  DPI 1000
  Ngjyra I zi me nuance gri
  Butona 3 Butona
  SKU 19932
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Wireless Trust Carve Wireless Mouse - 1000 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat