Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mouse Wireless Trust Primo + MousePad – 1600 DPI

Ne gjendje
SKU
21979
1 400,00 L
  • Mouse Wireless Trust Primo me 1.600 DPI dhe tapet per Mouse i perfshire.

  • Buton per menaxhimin e DPI-se.

  • Mouse i thjeshte pa tel per laptopin tuaj.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Primo
  Tipi i lidhjes Wireless
  DPI 1600
  Ngjyra I zi
  Butona -
  SKU 21979
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMouse Wireless Trust Primo + MousePad – 1600 DPI
WhatsApp Chat WhatsApp Chat