Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mousepad Gaming Cooler Master MasterAccessory MP510 Gaming Surface - Small

Ne gjendje
SKU
MPA-MP510-S
990,00 L
  • Tapet profesional per videolojra nga marka CoolerMaster.

  • Ekuiliber i përsosur midis shpejtësise dhe kontrollit.

  • Logo fosforeshente. 250 x 210 x 3 mm.

●  ●  ●

  Marka CoolerMaster
  Modeli MPA-MP510-S
  Ngjyra E zeze me bazament vishnje.
  Permasa 250 x 210 x 3 mm
  SKU MPA-MP510-S
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka CoolerMaster
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMousepad Gaming Cooler Master MasterAccessory MP510 Gaming Surface - Small
WhatsApp Chat WhatsApp Chat