Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mousepad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S - Small - (Tapet Mouse-i)

Ne gjendje
SKU
E-Blue Mazer EMP004-S
500,00 L
  • Tapet Gaming nga E-Blue.

  • Nje tapet i lire dhe cilesor.

  • Permasat: 280 x 225 mm

●  ●  ●

  Marka E-Blue
  Modeli Mazer
  Ngjyra Me figure
  Permasa 280 x 225 mm
  SKU EMP004-S
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Blu
Marka E-Blue
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMousepad Gaming E-Blue Mazer EMP004-S - Small - (Tapet Mouse-i)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat