Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Mousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Small - (Tapet Mouse-i)

Asnje ne gjendje
SKU
RZ02-01070500-R3M2
2 390,00 L
  • Tapet profesional për videolojra nga marka më e mirë Razer.

  • Ekuilibër i përsosur midis shpejtësisë dhe kontrollit.

  • Permasat: 215 mm x 270 mm

●  ●  ●

  Marka Razer
  Modeli Goliathus
  Ngjyra Me figure
  Permasa 215 mm x 270 mm
  SKU RZ02-01070500-R3M2
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E Gjelbert
Marka Razer
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniMousepad Gaming Razer Goliathus Control Fissure Edition - Small - (Tapet Mouse-i)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat