Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Pajisje Elektrike

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 26

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. I ri
  UPS CyberPower 650VA USV, BU-Series, 650VA/360W, Line-Interactive, Backup UPS Systems, Schuko

  UPS CyberPower 650VA USV, BU-Series, 650VA/360W, Line-Interactive, Backup UPS Systems, Schuko

  5 000,00 L
  • Bateri per mbajtjen e kompjuterit ne pune edhe pas nderprejes se energjise elektrike.

  • Cilesi e garantuar nga kompania Hollandeze Cyberpower. Ideale per zyre dhe shtepi.

  • Dalje me shuko per lidhje direkte te korrentit. Mban 18 min ne ngarkese 90W.

  Learn More
 2. Roline Power Strip, 6-way, Surge Protection, White

  2 000,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,8m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 3. Value Power Strip, 6-way, with Switch, 6 m, white

  900,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 6m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 4. Value Power Strip, 6-way, with Switch, 10 m, white

  1 200,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 10m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 5. Roline USB Wall Charger, 1 Port, Quick Charge 2.0, 12W, White

  1 000,00 L
  • Karikues smartphone nga marka Gjermane Roline. Cilesi e garantuar.

  • Quick Charge 2.0.

  Learn More
 6. Value USB mobile device charger, QC3.0, 1 Port, 18W, Black

  1 000,00 L
  • Karikues smartphone nga marka Value.

  • Quick Charge 3.0 | Max 18W.

  Learn More
 7. Value Power Strip, 6-way, with Switch, Surge Protection, 1.5 m, white

  1 300,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,5m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 8. Value Power Strip, 6-way, with Switch, 3 m, white

  1 200,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 3 m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 9. Value Power Strip, 3-way, with Switch, Surge Protection, white, 1.5 m

  900,00 L
  • Powerbar me 3 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,5m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 10. Value Power Strip, 6-way, with Switch, white 1.5 m power extension

  900,00 L
  • Powerbar me 6 outputs dhe switch per ndezje/fikje.

  • 1,5m kabllo prize Schuko.

  Learn More
 11. VALUE Power Strip Organizer, Table-Mounted, white

  490,00 L
  • Sherben per te sistemuar kabllot e kompjuterit/internetit.

  • Montohet lehtesisht poshte tavolines | 180 x 140 x 63 mm

  Learn More
 12. I ri
  UPS APC Back-UPS 350VA

  UPS APC Back-UPS 350VA

  14 900,00 L
  • Fuqia ne dalje: 210W/350VA

  • Tensioni ne hyrje: 196 to 280 VAC

  • Jetegjatesie e baterive: 4-6 Vite

  • Siguri e larte nga marka APC

  Learn More
 13. Prolunge Value Power Strip, 5-way, with Switch + 2 x USB 2.0, white, 1.5 m

  1 500,00 L
  Learn More
 14. Zgjatues Korrenti Prolunge Value Extension Cable Schuko German connectors, AC 230V, black, 10 m

  1 800,00 L
  Learn More
 15. Zgjatues Korrenti Prolunge Value Extension Cable Schuko German connectors, AC 230V, black, 5 m

  1 200,00 L
  Learn More
 16. Zgjatues Korrenti Prolunge Value Extension Cable Schuko German connectors, AC 230V, black, 3 m

  800,00 L
  Learn More
 17. LDNIO 3 Power Socket 6 USB Port

  3 500,00 L
  • Prize korrent me 3 vende dhe 6 vende USB me 3.4A per karikim te shpejte.

  • 1 Buton i veçuar per ndezjen dhe fikjen e prizes. Gjatesi 1.6M.

  • Ideale per lokale dhe karikimin e shume pajisjeve njekohesisht.

  Learn More
 18. Bateri Fuli 12V 7Ah, F2 Terminal, Battery, FL1270GEL

  1 400,00 L
  • Bateri 7Ah hermetike per UPS dhe funksione tjera.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

  Learn More
 19. Bateri Fuli 12V 100Ah, MB terminal, Battery, FL121000GD-M

  18 000,00 L
  • Bateri 100Ah hermetike qe mund te vendoset ne zyre dhe shtepi.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

  Learn More
 20. UPS Inform GUARDIAN 2000AP / 1200W, Line-interactive, LCD 2000AP

  28 000,00 L
  • Mban nje PC / Workstation / Server 40 - 60 min kur nuk ka rryme.

  • Ideale per nje zyre.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 26

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat