Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Bateri

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Bateri Fuli 12V 7Ah, F2 Terminal, Battery, FL1270GEL

  1 400,00 L
  • Bateri 7Ah hermetike per UPS dhe funksione tjera.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

  Learn More
 2. Bateri Fuli 12V 100Ah, MB terminal, Battery, FL121000GD-M

  18 000,00 L
  • Bateri 100Ah hermetike qe mund te vendoset ne zyre dhe shtepi.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat