Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Priza Korrenti / Prolunge

View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
 1. LDNIO 3 Power Socket 6 USB Port

  3 500,00 L
  • Prize korrent me 3 vende dhe 6 vende USB me 3.4A per karikim te shpejte.

  • 1 Buton i veçuar per ndezjen dhe fikjen e prizes. Gjatesi 1.6M.

  • Ideale per lokale dhe karikimin e shume pajisjeve njekohesisht.

  Learn More
View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat