Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Pajisje Rrjeti / Wireless

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 21

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Ubiquiti Networks Bullet AC Dual-Band airMAX ac Radio with Dedicated Wi-Fi Management (B-DB-AC)

  12 900,00 L
  • Radio e jashtme profesionale nga Ubiquiti Bullet AC per lidhjen e internetit me çdo antenë me hyrje Type-N.

  • Mund te konfigurohet si Access Point.

  Learn More
 2. I ri
  Ubiquiti Networks NBE-5AC-GEN2 NanoBeam ac Gen2 airMAX ac CPE, Dedicated Management Radio

  Ubiquiti Networks NBE-5AC-GEN2 NanoBeam ac Gen2 airMAX ac CPE, Dedicated Management Radio

  13 500,00 L
  • NanoBeam AC Gen2 nga Ubiquiti ofron lidhje te paster deri 15Km ne 450Mbp/s

  • Lidhet ne Bridging Point-to-Point (PtP). Teknologji airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 3. TP-Link RE200 Repeater AC750 Dual Band, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  3 500,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps MIMO

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 4. I ri
  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

  27 000,00 L
  • Access Point profesional i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, më i miri në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Super Antene per shperndarje perfekte 360°deri 183 metra.

  Learn More
 5. Zbritje
  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

  Çmimi me zbritje 12 200,00 L Çmimi 14 500,00 L
  • Access Point i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  Learn More
 6. Zbritje
  Router TP-Link Archer C50 AC1200, Guest Wi-Fi, VPN, 4 x Antena

  Router TP-Link Archer C50 AC1200, Guest Wi-Fi, VPN, 4 x Antena

  Çmimi me zbritje 4 500,00 L Çmimi 5 000,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Ky Router eshte edhe Access Point.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 7. Router TP-Link Archer C5 AC1200, USB 2.0, Gigabit Router, 4 x Antena

  6 000,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Porta USB 2.0 ju mundeson lidhjen me nje HDD ose Printeri ne rrjet.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 8. Router TP-Link Archer C6 AC1200, Wireless MU-MIMO, Gigabit Router, 4 x Antena

  5 200,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Tekonologji MU-MIMO per komunikimin e shume pajisjeve pernjeheri.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 9. Access Point Mikrotik cAP ac, Gigabit, Dual-Band AC1200 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

  8 000,00 L
  • Access Point nga Mikrotik per vendosje ne te lire me shpejtesi 1200 Mbit/s.

  • Ideale për ambiete biznesi | Konfigurohet me Winbox (Router OS L4).

  • Hyrje USB dhe mundesi interneti direkt nga Vodafone, Albtelecom & Telekom Albania.

  Learn More
 10. Access Point Mikrotik wAP ac, Weatherproof, Dual-Band AC1600 (RBwAPG-5HacT2HnD)

  10 500,00 L
  • Access Point i jashtem nga Mikrotik per vendosje ne mur dhe shtylle me shpejtesi 1600Mbit/s.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla. Konfigurim me Winbox (RouterOS)

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE Injector).

  Learn More
 11. Access Point Mikrotik cAP ac Dual-Band AC1200 (RBcAPGi-5acD2nD)

  8 100,00 L
  • Access Point nga Mikrotik per vendosje ne tavan dhe mur me shpejtesi 1200 Mbit/s.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim hyrje dhe dalje PoE per lidhjen e nje pajisje tjeter PoE.

  Learn More
 12. Router D-Link EXO AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Router, 4K Streaming, Gaming, USB Ports, 4x4 Dual Band (DIR-882)

  17 300,00 L
  • Shpejtësia e transferimit AC2600: 1733 Mbps ne 5 GHz + 800 Mbps ne 2.4 GHz.

  • Router Gaming nga D-Link me tekonologjine MU-MIMO dhe Advanced AC SmartBeam.

  • Hyrje USB 3.0 dhe 2.0 dhe komunikim me LAN dhe WAN Gigabit.

  Learn More
 13. Router D-Link AC1200 Dual Band Gigabit Router, 1200Mbps (DIR-842)

  7 500,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps

  • D-Link nje nder markat me te mira per rrjete. Ideale per shtepi dhe zyre

  • (2.4GHz & 5 GHz) Dual-Band siguron transmetim me te shpejte dhe sinjal me te forte

  Learn More
 14. Router D-Link AC750 Dual-Band Router, 750Mps (DIR‑809)

  4 400,00 L
  • 3 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps

  • D-Link nje nder markat me te mira per rrjete. Ideale per shtepi dhe zyre

  • (2.4GHz & 5 GHz) Dual-Band siguron transmetim me te shpejte dhe sinjal me te forte

  Learn More
 15. Access Point Ubiquiti UniFi, Weatherproof, Enterprise Wi-Fi System (UAP-AC-Pro)

  19 900,00 L
  • Access Point i jashtem, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  Learn More
 16. Zbritje
  Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite (UAP-AC-Lite)

  Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite (UAP-AC-Lite)

  Çmimi me zbritje 11 000,00 L Çmimi 13 900,00 L
  • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Lite ka rreze shperndarje me te vogel se AP-AC-LR.

  Learn More
 17. Zbritje
  Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

  Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

  Çmimi me zbritje 12 900,00 L Çmimi 15 600,00 L
  • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  Learn More
 18. Router Netis AC750 Wireless Dual Band, 3 Antena (WF2710)

  4 200,00 L
  • 3 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | Dula-Band (Transmetim shume i shpejte) | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

  Learn More
 19. Perforcues D-Link AC1200 Dual-Band Wi-Fi Range Extender/Wireless Repeater/Access Point, DAP-1610E

  5 200,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5 GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 20. Router Mercusys AC1200 Wireless Dual-Band 1200Mbps

  5 700,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1167 Mbps

  • Per siperfaqe te medhaMU-MIMO(2.4GHz & 5 GHz)

  • Dual-Band siguron transmetim me te shpejte dhe sinjal me te forte

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 21

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat