Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Rrjeti Kabllor

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. TP-Link Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance (TL-SM311LS)

  2 500,00 L
  • Modul SFP nga TP-Link.

  • 10 Km distance maksimale.

  • Single-mode MiniGBIC module Fiber.

  Learn More
 2. Ubiquiti Networks UFiber Fiber-to-Ethernet Converter (UF-AE), MediaConverter

  4 500,00 L
  • Media Converter Ubiquiti UF-AE, per konvertimin e Fibres ne RJ45.

  • Shpejtesi 1000 Mb/s Gigabit Ethernet (RJ45).

  • Korrent nga porta PoE.

  Learn More
 3. Router Ubiquiti Networks UniFi Enterprise Security Gateway, Gigabit Ethernet

  16 500,00 L
  • Router Gateway profesional nga Ubiquiti.

  • Shume i thjeshte ne konfigurim me programin UniFi Controller.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 4. Switch PoE Ubiquiti Unifi - 8-Port - Managed (US-8-60W)

  16 900,00 L
  • Switch Gigabit PoE (4 x Porta PoE) nga Ubiquiti per rrjetin tuaj Unifi.

  • Ky switch eshte i menaxhueshem. 12W çdo porte PoE.

  • Nje nder Switchet me cilesor ne treg. Switching Capacity: 16 Gbps.

  Learn More
 5. NETIS (ST3124G) Unmanaged, 24 Port, Gigabit Ethernet, Rackmount Switch

  13 000,00 L
  • Switch nga marka Netis (24 x Porta) Fast Ethernet ofron një përzgjedhje të shkelqyer për zgjerimin e rrjetit tuaj.

  • Veshje çeliku, me furnizim të jashtëm të energjisë elektrike.

  Learn More
 6. Lande Cabinet Wall Mounted, 16U 19'' Eurobox W=540mm D=600mm, Black

  14 500,00 L
  • Rack me 16 kate, 16U (Units), i montueshem ne mur.

  • Permasa shume te vogla (540 mm e gjere x 600 mm e larte x 773 mm e thelle)

  • Prodhuar nga kompania Lande. Ngjyra: e zeze.

  Learn More
 7. Lande Cabinet Wall Mounted, 12U 19" Eurobox W=540mm D=450mm, Black

  11 000,00 L
  • Rack me 12 kate, 12U (Units), i montueshem ne mur.

  • Permasa shume te vogla (540 mm e gjere x 450 mm e larte x596 mm e thelle)

  • Prodhuar nga kompania Lande. Ngjyra: e zeze.

  Learn More
 8. Lande Cabinet Wall Mounted, 9U 19'' Eurobox W=540mm D=450mm, Black

  10 000,00 L
  • Rack me 9 kate, 9U (Units), i montueshem ne mur.

  • Permasa shume te vogla (540 mm e gjere x 450 mm e larte x462 mm e thelle)

  • Prodhuar nga kompania Lande. Ngjyra: e zeze.

  Learn More
 9. Rack Lande Cabinet Wall Mounted, 7U 19'' Eurobox W=540mm D=450mm, Black

  9 000,00 L
  • Rack me 7 kate, 7U (Units), i montueshem ne mur.

  • Permasa shume te vogla (540 mm e gjere x 450 mm e larte x373 mm e thelle)

  • Prodhuar nga kompania Lande. Ngjyra: e zeze.

  Learn More
 10. Asus Wireless-N150 PCI Express Adapter

  2 500,00 L
  • Skede PCI Wireless per te lidhur kompjuterin pa tel me internetin

  • Shpejtesia e transferimit:150Mbps ne frekuencen 2.4 GHz

  • Cilesi e garantuar nga marka Asus

  Learn More
 11. Gigabit PCI Express Network Adapter

  1 800,00 L
  • Skede rrjeti Gigabit me lidhje PCI Express nga TP-Link

  • Shpejtesia e transferimit: 1Gbits (10/100/1000Mbps for Half-Duplex mode)

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet direkt nga kabllo e rrjetit.

  Learn More
 12. Pince per Patch, IDC Punch Down Tool, Value

  1 000,00 L
  • Pince per patch panel dhe priza rrjeti.

  • Shume cilesore dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Mjet për të shtypur ne patch panele me blloqe IDC.

  Learn More
 13. Pince Rrjeti Value Gjermane, Crimping Tool (RJ45)

  1 000,00 L
  • Pince rrjeti vetem per RJ45 nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal RJ45 (8P8C)

  • Masha te forta metalike.

  Learn More
 14. Pince Rrjeti Value Gjermane, Modular Crimping Tool (RJ45 + RJ11)

  1 500,00 L
  • Pince rrjeti shume cilesore nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal RJ11 + RJ45 (8P+6P+4P).

  • Masha te forta metalike.

  Learn More
 15. Pince Rrjeti Value Gjermane, Universal Crimping Tool (RJ45 - RJ11)

  2 000,00 L
  • Pince rrjeti shume cilesore dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Perdorim universal RJ11 + RJ45 (8P+6P+4P).

  • Masha te forta metalike.

  Learn More
 16. TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

  3 900,00 L
  • Kjo pajisje sherben per te percjell korrent dhe internet nga 1 kabllo i vetem rrjeti.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

  Learn More
 17. Router Mikrotik hEX S, Gigabit, Router OS L4 (RB760iGS)

  9 200,00 L
  • Router profesional nga Mikrotik me 1 Hyrje SFP dhe 5 Porta (1 x PoE In + 4 LAN (1 PoE Out))

  • Procesor 880MHz, 256MB RAM, 16MB memorje Flash dhe vend per USB dhe MicroSD.

  • Ideal për menaxhimin e rrjeteve të ndërlikuara me shumë funksione.

  Learn More
 18. Router Mikrotik hEX lite, RouterOS L4 (RB750r2)

  5 900,00 L
  • Router profesional nga marka Mikrotik 4 porta Ethernet dhe nje porte PoE.

  • Procesor: 850MHz64MB RAM dhe 16MB memorje Flash.

  • Ideal për menaxhimin e rrjeteve të ndërlikuara me shumë funksione.

  Learn More
 19. Router Mikrotik hEX, Gigabit, Router OS L4 (RB750Gr3)

  8 000,00 L
  • Router profesional nga marka Mikrotik 4 porta Ethernet dhe nje porte PoE. 

  • Procesor 880MHz, 256MB RAM, 16MB memorje Flash dhe vend per USB dhe MicroSD.

  • Ideal për menaxhimin e rrjeteve të ndërlikuara me shumë funksione.

  Learn More
 20. Switch Tenda 5-Port (S105)

  900,00 L
  • Switch 5 portash me shpejtësi transferimi 100Mbps.

  • Permasa shume te vogla (82.00mm*52.00mm*22.30mm)

  • I projektuar posaçërisht për familjen dhe zyren tuaj.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 33

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat