Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Aksesorë Rrjeti

View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Ftohje per Kabinet - Lande 2 Fan Cooling Unit, Roof Type, for Stand Alone cabinets, ON/OFF Switched, Black

  6 500,00 L
  • Ftohje per Kabinet me madhesi 1U me 2 ventilator. Ngjyra e zeze.

  • Per çdo Rack me vendosje te lire.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  Learn More
 2. Ftohje per Kabinet - Lande 1 Fan Cooling Unit, For Stand Alone Cabinets, Black

  4 900,00 L
  • Ftohje per Kabinet me madhesi 1U. Per çdo Rack me vendosje te lire.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  Learn More
 3. Ftohje per Kabinet - Lande 1 Fan Cooling Unit, For Wall Mounting Cabinets, 1U

  4 100,00 L
  • Ftohje per Kabinet me madhesi 1U. Per çdo Rack qe vendoset ne mur.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Permasat: 380 x 160 x 60 mm.

  Learn More
 4. Rrote per Kabinet - Lande Wheels for Rack Cabinet, FREE STANDING CASTER SET, 1 SET=4 PCS, 2W/BREAK, 2WO/BREAK

  3 100,00 L
  • Rrote per kabinet Lande. 1 çift rrotash me frena dhe 1 çift rrotash pa frena.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Per çdo Rack Lande

  Learn More
 5. Bashkuese LAN-i VALUE RJ-45 Modular Coupler, Cat.6 (Class E), STP, silver

  300,00 L
  • Bashkuese rrjeti LAN Femer - Femer STP ne Cat. 6.

  • Cilesi e garantuar nga marka Gjermane Value.

  • Veshje metalike per tokezim.

  Learn More
 6. Zbritje
  Prize Rrjeti VALUE Cat.6 (Class E) Surface Mount Wall Jack, STP, White

  Prize Rrjeti VALUE Cat.6 (Class E) Surface Mount Wall Jack, STP, White

  Çmimi me zbritje 800,00 L Çmimi 1 000,00 L
  • Prize rrjeti me 2 porta STP per vendosje ne mur.

  • Cilesi e garantuar nga marka Gjermane Value.

  Learn More
 7. Lande Mounting Rails 16U, 19” (1 set: 2 pcs) Left & Right, Threaded Equipment Mounting Rails

  100,00 L
  • Mbajtese e majte dhe e djathte per Rack 16U.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Permasat: 35 x 65 x 728 mm.

  Learn More
 8. Lande Mounting Rails 12U, 19” (1 set: 2 pcs) Left & Right, Threaded Equipment Mounting Rails

  100,00 L
  • Mbajtese e majte dhe e djathte per Rack 12U.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Permasat: 35 x 65 x 551 mm.

  Learn More
 9. Lande Mounting Rails 9U, 19” (1 set: 2 pcs) Left & Right, Threaded Equipment Mounting Rails

  100,00 L
  • Mbajtese e majte dhe e djathte per Rack 9U.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Permasat: 35 x 65 x 417 mm.

  Learn More
 10. Lande Mounting Rails 7U, 19” (1 set: 2 pcs) Left & Right, Threaded Equipment Mounting Rails

  100,00 L
  • Mbajtese e majte dhe e djathte per Rack 7U.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Permasat: 35 x 65 x 328 mm.

  Learn More
 11. Vida per Rack Lande - Equipment Racks M6 Cage Nut Set - 50 cope

  1 800,00 L
  • Vida per Rack nga Lande.

  • Prodhuar nga marka Turke Lande.

  • Sasia 50 cope.

  Learn More
 12. TP-Link Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance (TL-SM311LS)

  2 500,00 L
  • Modul SFP nga TP-Link.

  • 10 Km distance maksimale.

  • Single-mode MiniGBIC module Fiber.

  Learn More
 13. Ubiquiti Networks UFiber Fiber-to-Ethernet Converter (UF-AE), MediaConverter

  4 500,00 L
  • Media Converter Ubiquiti UF-AE, per konvertimin e Fibres ne RJ45.

  • Shpejtesi 1000 Mb/s Gigabit Ethernet (RJ45).

  • Korrent nga porta PoE.

  Learn More
 14. Asus Wireless-N150 PCI Express Adapter

  2 500,00 L
  • Skede PCI Wireless per te lidhur kompjuterin pa tel me internetin

  • Shpejtesia e transferimit:150Mbps ne frekuencen 2.4 GHz

  • Cilesi e garantuar nga marka Asus

  Learn More
 15. Gigabit PCI Express Network Adapter

  1 800,00 L
  • Skede rrjeti Gigabit me lidhje PCI Express nga TP-Link

  • Shpejtesia e transferimit: 1Gbits (10/100/1000Mbps for Half-Duplex mode)

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet direkt nga kabllo e rrjetit.

  Learn More
 16. TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

  3 900,00 L
  • Kjo pajisje sherben per te percjell korrent dhe internet nga 1 kabllo i vetem rrjeti.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

  Learn More
 17. TP-Link AV600 Passthrough Powerline Adapter (Internet nga korrenti), TL-PA4010P KIT

  6 800,00 L
  • Kjo pajisje sherben per te percjell internet direkt nga kablli i korrentit

  • Ka vend per te lidhe prize edhe internet njekohesisht.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

  Learn More
 18. Zgjerues Interneti D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, Power plug, RJ-45 Gigabit Ethernet LAN port, (DHP-P601AV)

  10 300,00 L
  • Zgjeroni lidhjen tuaj të internetit në çdo dhomë të shtëpisë nëpërmjet rrjetit elektrik ekzistues.

  • Vend i lire per prize dhe internet njekohesisht

  • Transferim te dhenash ne 1000Mbps.

  Learn More
View as Liste Tabele

18 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat