Language
Shporta

Aksesorë Rrjeti

View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Pince per Patch, IDC Punch Down Tool, Value

  1 000,00 L
  • Pince per patch panel dhe priza rrjeti.

  • Shume cilesore dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Mjet për të shtypur ne patch panele me blloqe IDC.

  Learn More
View as Liste Tabele

1 produkt(e)

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat