Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

PoE (Korrent nga Rrjeti)

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Switch PoE Ubiquiti Unifi - 8-Port - Managed (US-8-60W)

  16 900,00 L
  • Switch Gigabit PoE (4 x Porta PoE) nga Ubiquiti per rrjetin tuaj Unifi.

  • Ky switch eshte i menaxhueshem. 12W çdo porte PoE.

  • Nje nder Switchet me cilesor ne treg. Switching Capacity: 16 Gbps.

  Learn More
 2. TP-LINK Power over Ethernet Adapter Kit (TL-POE200)

  3 900,00 L
  • Kjo pajisje sherben per te percjell korrent dhe internet nga 1 kabllo i vetem rrjeti.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

  Learn More
 3. TP-Link AV600 Passthrough Powerline Adapter (Internet nga korrenti), TL-PA4010P KIT

  6 800,00 L
  • Kjo pajisje sherben per te percjell internet direkt nga kablli i korrentit

  • Ka vend per te lidhe prize edhe internet njekohesisht.

  • Marka TP-Link garanton cilesi te larte dhe garanci 12 Muaj.

  Learn More
 4. Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-12W)

  1 600,00 L
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 24V 0.5A (24VDC @ 0.5A)

  Learn More
 5. Adaptor Ubiquiti Networks 48V PoE 0.5A Adapter (POE-48-24W-G)

  2 500,00 L
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 48V 0.5Ah (48VDC @ 0.5A)

  Learn More
 6. Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-24W)

  1 900,00 L
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 24V 1A (24VDC @ 1.0A)

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat