Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Rrjeti Wireless (Pa tel)

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 55

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Ubiquiti Networks Bullet AC Dual-Band airMAX ac Radio with Dedicated Wi-Fi Management (B-DB-AC)

  12 900,00 L
  • Radio e jashtme profesionale nga Ubiquiti Bullet AC per lidhjen e internetit me çdo antenë me hyrje Type-N.

  • Mund te konfigurohet si Access Point.

  Learn More
 2. I ri
  Ubiquiti Networks Bullet M2 HP, AirMax 2.4 GHz Zero-Variable Weatherproof Outdoor Radio (28 dBm)

  Ubiquiti Networks Bullet M2 HP, AirMax 2.4 GHz Zero-Variable Weatherproof Outdoor Radio (28 dBm)

  11 000,00 L
  • Radio e jashtme profesionale nga Ubiquiti Bullet M2 HP per lidhjen e, pothuajse, çdo antenë me hyrje Type-N.

  • Ideale për zonat ku ka shume probleme me vetetim pasi ofron mbrotje deri: 600mW.

  • Mund te konfigurohet si Access Point, Client ose Bridge ne Point-to-Point (PtP) ose  Point-to-MultiPoint (PtMP).

  Learn More
 3. Ubiquiti Networks LiteAP ac Access Point (LAP-120)

  11 900,00 L
  • Access Point i jashtem nga Ubiquiti konceptuar per Bridging.

  • Praktik në instalim. Korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Ideale per distanca te largeta.

  Learn More
 4. I ri
  Ubiquiti Networks NBE-5AC-GEN2 NanoBeam ac Gen2 airMAX ac CPE, Dedicated Management Radio

  Ubiquiti Networks NBE-5AC-GEN2 NanoBeam ac Gen2 airMAX ac CPE, Dedicated Management Radio

  13 500,00 L
  • NanoBeam AC Gen2 nga Ubiquiti ofron lidhje te paster deri 15Km ne 450Mbp/s

  • Lidhet ne Bridging Point-to-Point (PtP). Teknologji airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 5. Ubiquiti NanoStation Loco M5 Indoor/Outdoor airMAX CPE

  8 900,00 L
  • NanoStation Loco 5 mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 6. Ubiquiti Networks Rocket M5 MIMO airMAX BaseStation

  11 900,00 L
  • Rocket M5 mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP) ose ne Aplikacion Point-to-MultiPoint (PtMP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX®.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 7. I ri
  Ubiquiti NanoStation M2, Wireless Access Point, AirMax

  Ubiquiti NanoStation M2, Wireless Access Point, AirMax

  12 900,00 L
  • NanoStation M2 mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP) 2.4GHz

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 8. TP-Link RE200 Repeater AC750 Dual Band, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  3 500,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps MIMO

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 9. Tenda W322E Wireless PCI Express 2.0 Network Interface Card

  1 900,00 L
  • Skede rrjeti Gigabit me lidhje PCI Express nga Tenda

  • Shpejtesia e transferimit: mbi 300Mbps

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet direkt pa tel me 2 antena.

  Learn More
 10. USB Wireless Tenda Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps (W311MI)

  1 000,00 L
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 150Mbps.

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz. Per Windows, MAC dhe Linux.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

  Learn More
 11. USB Wireless EDIMAX Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps, per Raspberry Pi (EW-7811Un)

  1 500,00 L
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 150Mbps.| Ideale per Raspberry Pi

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz. Per Windows, MAC dhe Linux.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

  Learn More
 12. Perforcues TP-Link TL-WA854RE Repeater, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  1 800,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps MIMO

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 13. I ri
  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

  27 000,00 L
  • Access Point profesional i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, më i miri në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Super Antene per shperndarje perfekte 360°deri 183 metra.

  Learn More
 14. Zbritje
  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

  Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

  Çmimi me zbritje 12 200,00 L Çmimi 14 500,00 L
  • Access Point i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  Learn More
 15. Access Point TP-Link Omada EAP110 - Vendosje ne Tavan

  4 900,00 L
  • Kontrollo i Wi-Fi me aplikacionin Omada.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  Learn More
 16. Perforcues TP-Link TL-WA850RE Repeater, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  1 990,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | Lidhje me kabllo LAN |12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 17. Zbritje
  Router TP-Link Archer C50 AC1200, Guest Wi-Fi, VPN, 4 x Antena

  Router TP-Link Archer C50 AC1200, Guest Wi-Fi, VPN, 4 x Antena

  Çmimi me zbritje 4 500,00 L Çmimi 5 000,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Ky Router eshte edhe Access Point.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 18. Router TP-Link Archer C5 AC1200, USB 2.0, Gigabit Router, 4 x Antena

  6 000,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Porta USB 2.0 ju mundeson lidhjen me nje HDD ose Printeri ne rrjet.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 19. Router TP-Link Archer C6 AC1200, Wireless MU-MIMO, Gigabit Router, 4 x Antena

  5 200,00 L
  • 4 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps.

  • Tekonologji MU-MIMO per komunikimin e shume pajisjeve pernjeheri.

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
 20. Router TP-Link TL-WR840N, 300Mbps, Wireless N Router, Buton WPS, 2 x Antena

  2 000,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe nga celulari.

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 55

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat