Language
Shporta

Aksesorë Wireless

View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Perforcues TP-Link TL-WA850RE, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  1 990,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 2. Mesh Solution D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi System (COVR-C1203)

  36 900,00 L
  • Teknologjia Mesh tashme edhe ne shtepite tuaja moderne.

  • Dizajn unik dhe teper elegant nga Marka D-Link.

  • Mbulim i plote i shtepise deri ne 470m2 (3-cope).

  Learn More
 3. Mesh Solution D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi System (COVR-C1202)

  25 900,00 L
  • Teknologjia Mesh tashme edhe ne shtepite tuaja moderne.

  • Dizajn unik dhe teper elegant nga Marka D-Link.

  • Mbulim i plote i shtepise deri ne 325m2 (2-cope).

  Learn More
 4. Antene Planet Omni-directional 2.4GHz 8dBi per Router Desktop (ANT-OM8)

  1 000,00 L
  • Antene e jashtme 8dBi per Router.

  • Frekuenca 2.4GHz.

  • Bazament magnetik.

  Learn More
 5. Antene Planet Omni-directional 2.4GHz 5dBi per Router Desktop (ANT-OM5)

  400,00 L
  • Antene e jashtme 5dBi per Router.

  • Frekuenca 2.4GHz.

  • Bazament magnetik.

  Learn More
 6. Perforcues D-Link Wi-Fi Range Extender N300 Wireless Repeater, DAP-1325

  3 600,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 7. Perforcues D-Link AC1200 Dual-Band Wi-Fi Range Extender/Wireless Repeater/Access Point, DAP-1610E

  5 200,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5 GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 8. Perforcues Mercusys Wi-Fi Range Extender, 300Mbps, MW300RE

  1 900,00 L
  • 3 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 6 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
View as Liste Tabele

8 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat