Language
Shporta

Repeater

View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Perforcues TP-Link TL-WA850RE, Universal Range Extender, Wi-Fi Booster, Hotspot, 300Mbps

  1 990,00 L
  • Konfigurim i pajisjes direkt nga celulari | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 2. Mesh Solution D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi System (COVR-C1203)

  36 900,00 L
  • Teknologjia Mesh tashme edhe ne shtepite tuaja moderne.

  • Dizajn unik dhe teper elegant nga Marka D-Link.

  • Mbulim i plote i shtepise deri ne 470m2 (3-cope).

  Learn More
 3. Mesh Solution D-Link AC1200 Dual Band Whole Home Wi-Fi System (COVR-C1202)

  25 900,00 L
  • Teknologjia Mesh tashme edhe ne shtepite tuaja moderne.

  • Dizajn unik dhe teper elegant nga Marka D-Link.

  • Mbulim i plote i shtepise deri ne 325m2 (2-cope).

  Learn More
 4. Router TP-Link 2.4 GHz N300 9dBi Outdoor (CPE CPE210)

  6 000,00 L
  • Antene e jashtme shume e fuqishme | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per siperfaqe te medha | 64MB DDR2 RAM | 8MB Flash | (2.4GHz & 5 GHz)

  • Mund te konfigurohet si Router, Reaper, Access Point dhe Bridge

  Learn More
 5. Perforcues D-Link Wireless Range Extender 300N (DAP-1325)

  4 300,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 6. Zbritje
  Router Netis AC750 Wireless Dual Band, 3 Antena (WF2710)

  Router Netis AC750 Wireless Dual Band, 3 Antena (WF2710)

  Çmimi me zbritje 3 300,00 L Çmimi 4 200,00 L
  • 3 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 750 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | Dula-Band (Transmetim shume i shpejte) | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

  Learn More
 7. Router Netis, Router, 300Mbps, 2 Antena (WF2419E)

  1 800,00 L
  • 2 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

  Learn More
 8. Router Netis N300 Wireless, 3 Antena (WF2409E)

  2 000,00 L
  • 3 Antena te jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

  Learn More
 9. Router Netis, Router, 150Mbps, WF2411E

  1 600,00 L
  • 1 Antene e jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 150 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 6 Muaj Garanci

  • Ky Router konfigurohet edhe si: Reapter (Range Extender) ose Access Point

  Learn More
 10. Perforcues D-Link Wi-Fi Range Extender N300 Wireless Repeater, DAP-1325

  3 600,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 11. Perforcues D-Link AC1200 Dual-Band Wi-Fi Range Extender/Wireless Repeater/Access Point, DAP-1610E

  5 200,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 1200 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz & 5 GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
 12. Perforcues Mercusys Wi-Fi Range Extender, 300Mbps, MW300RE

  1 900,00 L
  • 3 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 6 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

  Learn More
View as Liste Tabele

12 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat