Language
Shporta

USB Wireless

View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Zbritje
  USB Wireless TP-Link Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps (TL-WN725N)

  USB Wireless TP-Link Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps (TL-WN725N)

  Çmimi me zbritje 690,00 L Çmimi 1 000,00 L
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 150Mbps.

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz. Per Windows, MAC dhe Linux.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

  Learn More
 2. USB Wireless D-Link Micro USB Adapter Wireless-N 300Mbps (DWA-131)

  1 700,00 L
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 300Mbps.

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

  Learn More
 3. USB Wireless D-Link Micro USB Adapter Wireless-N 150Mbps (DWA-121)

  1 400,00 L
  • Shpejtësi e transferimi pa tel deri në 150Mbps.

  • Komunikon me frekuencat 2.4GHz.

  • Mundësoni kompjuterin PC të marrë internet pa tel direkt nga porta USB.

  Learn More
View as Liste Tabele

3 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat