Language
Shporta

Wireless Bridge

View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Router TP-Link 2.4 GHz N300 9dBi Outdoor (CPE CPE210)

  6 000,00 L
  • Antene e jashtme shume e fuqishme | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per siperfaqe te medha | 64MB DDR2 RAM | 8MB Flash | (2.4GHz & 5 GHz)

  • Mund te konfigurohet si Router, Reaper, Access Point dhe Bridge

  Learn More
 2. Ubiquiti LiteBeam M5 with InnerFeed Technology (LBE-M5-23)

  7 500,00 L
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 3. Ubiquiti NanoStation M5 Broadband Outdoor Wireless CPE Router

  13 900,00 L
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
 4. Ubiquiti NanoStation Loco M2 Indoor/Outdoor airMAX CPE

  7 600,00 L
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

  Learn More
View as Liste Tabele

4 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat