Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Perforcues D-Link Wi-Fi Range Extender N300 Wireless Repeater, DAP-1325

Asnje ne gjendje
SKU
DAP-1325
3 600,00 L
  • 2 Antena të jashtme 5dBi | Shpejtësia e transferimit: 300 Mbps

  • Per shtepi dhe zyre | 2.4GHz | 12 Muaj Garanci

  • Sherben per te perforcuar dhe zgjeruar rrjetin ekzistues Wi-Fi

●  ●  ●
  Marka D-Link
  Modeli DAP-1325
  Portat 1 x Ethernet LAN
  Shpejtësia 300 Mbps
  Frekuenca 2.4 GHz
  Funksionet bazë
  • SSID Broadcast: Enable/Disable

  • Band: 2.4GHz

  • Enable/Disable Wireless Radio

  Siguria
  • WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryption

  Të tjera 2 antena te jashtme
  SKU
dlink DAP-1325/E
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka D-Link
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPerforcues D-Link Wi-Fi Range Extender N300 Wireless Repeater, DAP-1325
WhatsApp Chat WhatsApp Chat