Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Pince per Patch, IDC Punch Down Tool, Value

Ne gjendje
SKU
25.99.8799
1 000,00 L
  • Pince per patch panel dhe priza rrjeti.

  • Shume cilesore dhe multifunksionale nga marka Gjermane Value.

  • Mjet për të shtypur ne patch panele me blloqe IDC.

●  ●  ●

Marka Value
Modeli IDC Punch Down Tool
Perdorimi Patch panel, Priza rrjeti, etj.
Funksioni E njohur si pince Krone
SKU 25.99.8799
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPince per Patch, IDC Punch Down Tool, Value
WhatsApp Chat WhatsApp Chat