Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Prezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)

Ne gjendje
SKU
20430
3 500,00 L
  • Prezantues per PowerPoint (Slideshow) shume elagant dhe praktik.

  • Ideal per salla konferencash, shkolle ose zyre.

  • Ngjyra e lazerit: E kuqe.

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Puntero Wireless Laser Presenter
  Laser pointer (Gjuajtesi laser) Laser class 2
  Permasa 159 x 20 x 19
  Pesha 51g
  Gjatesia e vales 15m
  Te tjera I pershtatshem per PowePoint, Kursim i baterise, 3 Butona: black screen button, laser button, next / previous slide, start / stop presentation
  SKU 20430
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Trust
Komunikimi Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPrezantues Trust Wireless Laser Presenter PUNTERO (ulra slim)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat