Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer Brother DCP-T510W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), WiFi

Asnje ne gjendje
SKU
DCP-T510W
25 900,00 L
 • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

 • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

 • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner WiFi
Madhësia e letrës A4; A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia Inkjet
Rezolucioni
 • 6.000 x 1.200 dpi (në printim)
 • 1.200 x 2.400 dpi (në skanim)
Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit
 • 27 faqe/min në të zezë

 • 10 faqe/min me ngjyra

Komunikimit USB 2.0, Wireless, Airprint, iPhone and Android App
Toner/Bojë
 • BTD60BK Black - 6.500 Faqe

 • BT5000C Cyan - 5.000 Faqe

 • BT5000M Magenta - 5.000 faqe

 • BT5000Y Yellow - 5.000 faqe

Kosto për faqe ~
Trashësia e letrës 64-220gsm g/m² Paper
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Brother
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Me ngjyra
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Wireless
Teknologjia e Printimit InkJet
Shpejtesia e Printimit 21 - 30 fpm
Vetite e Printerit Apple AirPrint
Garancia 12 Muaj
WhatsApp Chat WhatsApp Chat