Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer Epson Inkjet L565 – Multifunksional – Me ngjyra

Asnje ne gjendje
SKU
C11CE53401
39 900,00 L
 • Printer për zyre që ju ben te kurseni deri 90%.

 • Teknologjia Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).

 • Me ekran LCD dhe printim direkt nga iPhone ose Tablet.

 

●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner, Fax
Madhësia e letrës A4; A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric), Dye Ink
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (në printim) 1,200 x 2,400 DPI (në skanim)
Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit 33 faqe/min në të Zezë 15 faqe/min me Ngjyra
Komunikimit
 • WiFi

 • USB

 • Ethernet

 • Epson Connect (iPrint, Email Print)

 • Apple AirPrint

 • Google Cloud Print

Toner/Bojë
 • T6641 Black ~ 7500 Faqe

 • T6642 Cyan ~ 4500 Faqe

 • T6643 Magenta ~ 4500 faqe

 • T6644 Yellow - ~ 4500 faqe

Kosto për faqe Black 664 Ink (~ Lekë)
Trashësia e letrës 75 g/m² Premium Glossy Photo Paper
SKU C11CE53401
Te tjera ADF (Skanim ne 2 anet e fletes)
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Me ngjyra
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0, Ethernet (LAN 100), Wireless
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 fpm
Vetite e Printerit Apple AirPrint, Google Cloud Print, Epson iPrint, ADF (Skanim i automatizuar)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPrinter Epson Inkjet L565 – Multifunksional – Me ngjyra
WhatsApp Chat WhatsApp Chat