Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer Epson Inkjet L850 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

Asnje ne gjendje
SKU
C11CE31401
57 000,00 L
 • Printer për zyre dhe shtëpi qe printon në CD ose DVD.

 • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).

 • Me ekran LCD dhe printim në bordurat 100% të fletës.

●  ●  ●
Funksioni Printer, Fotokopje, Skaner
Madhësia e letrës A4; A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia On-demand inkjet (Piezo electric), Dye Ink
Rezolucioni 5,760 x 1,440 DPI (në printim) 1,200 x 2,400 DPI (në skanim)
Printimi i faqes së parë -
Shpejtësia e printimit
 • 37 faqe/min në të zezë

 • 38 faqe/min me ngjyra

Komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë
 • 673 Black - 3,000 Faqe

 • 673 Cyan - 5,400 Faqe

 • 673 Magenta - 5,400 faqe

 • 673 Yellow - 5,400 faqe

 • 673 Light Cyan - 5,400 faqe

 • 673 Light Magenta - 5,400 pages

Kosto për faqe ~
Trashësia e letrës 75 g/m² Premium Glossy Photo Paper
Klasifikim
Ngjyra E zezë
Marka Epson
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Me ngjyra
Funksioni i Printerit Printer multi-funksional
Komunikimi USB 2.0
Teknologjia e Printimit Piezo InkJet
Shpejtesia e Printimit 31 - 40 fpm
Vetite e Printerit Printim në CD / DVD, Ekran me prekje
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPrinter Epson Inkjet L850 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)
WhatsApp Chat WhatsApp Chat