Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer & Fotokopje & Skaner

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 44

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Karikues Printeri TYSSO, 100V, 24V, 2,5A, cab length: 1,5m

  3 500,00 L
  • Karikues printeri nga marka WEIHAI POWER.

  • I posaçem per printer TYSSO | 100V, 24V, 2,5A | Cable length: 1,5m

  Learn More
 2. Printer HP LaserJet M402d Pro Printer (C5F92A)

  29 900,00 L
  • Funksioni: Printer | Per zyre me volum te larte printimi

  • Komunikimi: USB 2.0 | HP 26A (3,100 faqe) 

  • Garancia 12 Muaj | 38 Faqe per minute

  Learn More
 3. I ri
  Skaner Profesional Brother ADS-2400N Professional High Speed Desktop Document Scanner

  Skaner Profesional Brother ADS-2400N Professional High Speed Desktop Document Scanner

  44 900,00 L
  • Skaner profesional nga Brother. Ideal per zyre dhe biznese te ndryshme.

  • Skanim Automatik ne 2 anet e fletes me shpejtesi deri 40 flete ne minut.

  • Lidhje ne USB dhe Rrjet. Skanim i kartave ID dhe dokumenta me trashesi 27 - 413 gsm.

  Learn More
 4. Skaner Epson Perfection V19 Color Photo & Document Scanner, 4800 dpi optical resolution

  9 900,00 L
  • Skaner per zyre nga Epson me 4800 dpi.

  • Kompakt dhe i shpejte (10 sekonda ne skanimin e fletes).

  • Lidhje vetem me kabllo USB. Skanim i menjehershem ne PDF.

  Learn More
 5. Xprinter XP-470B, 20-103 mm, Direct Thermal Barcode Label Printer, USB Interface

  29 500,00 L
  • Funksioni: Printer per labele | Ideale per biznese te vogla ose te medha.

  • Komunikimi: USB TF card, Serial, Lan, WIFI, Bluetooth | Ky printer nuk ka nevoje per boje.

  • Garancia 12 Muaj | 152 mm/s.

  Learn More
 6. Printer Epson LX-350 Dot Matrix Printer, 9 pin, 347 characters/sec

  30 000,00 L
  • Funksioni: Printer me gjilpera, Ideal per sisteme bankare, sigurime, etj.

  • Komunikimi: Bidirectional parallel, USB 2.0 Type B, RS-232

  • Garancia 12 Muaj | Printon deri ne 347 shkronja per sekond.

  Learn More
 7. TYSSO PRP 300 THERMAL RECEIPT PRINTER

  16 000,00 L
  • Funksioni: Printer | Ideale per biznese.

  • Komunikimi: USB 2.0, LAN, | Ky printer nuk ka nevoje per boje.

  • Garancia 12 Muaj | 250 mm/sec.

  Learn More
 8. Printer Brother MFC-T910DW, All-in One, Inktank Refill System, Multifunksional, ADF

  34 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner / WiFi / WiFi Direct / Fax | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Wi-Fi Direct, Mobile Printing | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

  • Garancia 12 Muaj | 27 Faqe per minute

  Learn More
 9. Printer Brother DCP-T310 Inktank Refill System Printer, Multifunksional, me ngjyra

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0 | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

  • 12 Muaj | 27/10 Faqe per minute

  Learn More
 10. Printer Laser HP LaserJet Pro MFP M28w, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | HP 44A (1500 Faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 18 Faqe per minute

  Learn More
 11. Printer Laser Brother DCP-1623WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | TN-1090 (1500 Faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute

  Learn More
 12. Printer Laser Brother DCP-1622WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | TN-1090 (1500 Faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute

  Learn More
 13. Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

  27 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  • ADF (Automatic Document Feeder) - Skanon automatikisht disa faqe njeherazi.

  Learn More
 14. Printer Brother DCP-T510W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), WiFi

  25 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  Learn More
 15. Printer Epson Inkjet L1800 - Me ngjyra (Ultra-low-cost) - A3

  89 000,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (6 Bojra Individuale).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 16. Zbritje
  Printer A3+ Epson Inkjet L1300 - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  Printer A3+ Epson Inkjet L1300 - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  Çmimi me zbritje 59 000,00 L Çmimi 73 900,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 17. Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format - Multifunksional - Me ngjyra - A3

  30 900,00 L
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3

  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.

  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.

  Learn More
 18. Printer Epson EcoTank L3156 Wi-Fi – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  27 700,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 4.500 kopje me ngjyra)

  Learn More
 19. Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  614 400,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 20. Printer Profesional Epson WORKFORCE PRO WF-C579RDTWF Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  230 200,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 44

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat