Language
Shporta

Printer & Fotokopje & Skaner

View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Printer Laser Brother DCP-1623WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | TN-1090 (1500 Faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute

  Learn More
 2. Printer Laser Brother DCP-1622WE, Multifunksional, Bardhë e Zi, WiFi

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner Wireless | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | TN-1090 (1500 Faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute

  Learn More
 3. I ri
  Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

  Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

  27 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  • ADF (Automatic Document Feeder) - Skanon automatikisht disa faqe njeherazi.

  Learn More
 4. I ri
  Printer Brother DCP-T510W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), WiFi

  Printer Brother DCP-T510W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), WiFi

  25 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  Learn More
 5. Printer Brother DCP-T710W - Multifunksional - Me ngjyra

  24 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Skaner / Fotokopje me ngjyra shume ekonomik

  • Komunikimi: USB 2.0, Wi-Fi, iPrint & Scan (iOS & Android)

  • ADF (Skanim automtik deri ne 20 flete) | 6.500 Kopje me bardhe e zi

  Learn More
 6. Printer Brother DCP-1622WE Laser – Multifunksional – Bardhë e Zi

  20 000,00 L
  • Funksioni: Printer / Skaner / Fotokopje Laser

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, Mobile Printing | Toner DR-1090 – 10,000 pages

  • Garancia 12 Muaj | 20 Faqe per minute | Printon nga celulari

  Learn More
View as Liste Tabele

6 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat