Language
Shporta

Printer & Fotokopje & Skaner

View as Liste Tabele

10 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Printer HP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinter - Me ngjyra (A3)

  19 900,00 L
  • Punoni me një printer ekonomik dhe tepër cilësor në formatin A3+ dhe A3

  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.

  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.

  Learn More
 2. Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format - Multifunksional - Me ngjyra - A3

  30 900,00 L
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3

  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.

  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.

  Learn More
 3. Printer HP LaserJet Pro MFP M130nw - Multifunksional - Bardhë e Zi

  19 800,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Mobile Printing | HP 17A (1.600 faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 23 Faqe per minute

  Learn More
 4. Printer HP LaserJet Pro MFP M28a - Multifunksional - Bardhë e Zi

  15 200,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0 | HP 44A (1.000 faqe)

  • Garancia 12 Muaj | 18 Faqe per minute

  Learn More
 5. Printer HP Color LaserJet Pro M452nw - Me ngjyra

  39 300,00 L
  • Funksioni: Printer Laser | Per zyre me volum te larte printimi me ngjyra

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, Mobile PrintingHP 410X (6.500 faqe) 

  • Garancia 12 Muaj | 27 Faqe per minute | Printon nga celulari

  Learn More
 6. Printer HP LaserJet Pro M402dne - Bardhë e Zi

  35 500,00 L
  • Funksioni: Printer | Per zyre me volum te larte printimi

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, Mobile Printing | HP 26A (3,100 faqe) 

  • Garancia 12 Muaj | 38 Faqe per minute | Printon nga celulari

  Learn More
 7. Printer HP LaserJet Pro M15 – Bardhë e Zi

  9 400,00 L
  • Funksioni: Printer Laser | Ideale per zyre

  • Komunikimi: USB 2.0

  • 19 Faqe per minute

  Learn More
 8. Printer HP LaserJet Pro M15w – Bardhë e Zi

  11 100,00 L
  • Funksioni: Printer Laser | Ideale per nje zyre me 3 punonjes

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, Apple AirPrint™

  • 19 Faqe per minute | Printon nga celulari

  Learn More
 9. Printer HP DeskJet 2630 Wireless – Multifunksional – Me ngjyra

  8 200,00 L
  • Funksioni: Printer /  Fotokopje / Skaner Wireless

  • Ideale per shtepi | Shpejtësia: 20 Faqe për Minutë

  • Garancia: 12 Muaj | Volumi mujor: 1.000 Faqe

  Learn More
 10. Printer HP LaserJet Pro M102a - Bardhë e Zi

  16 000,00 L
  • Printer HP profesional për zyre (~4 Leke për faqe)

  • Printim i shpejtë (22 faqe/min)

  • HP Auto On/Off për kursim energjie

  Learn More
View as Liste Tabele

10 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat