Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer & Fotokopje & Skaner

View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi

  9 900,00 L
  • Printer i thjesht dhe i përshtatshëm për çdo zyre apo shtëpi

  • Printon faqen e parë në më pak se 8.5 sekonda

  • Garancia: 12 Muaj | Boja printon: 1000 kopje

  Learn More
 2. Printer Samsung M2070 Laser – Multifunksional – Bardhë e Zi

  17 000,00 L
  • Funksioni: Printer / Skaner / Fotokopje Laser

  • Komunikimi: USB 2.0 | Toner MLT-D111S: 1,000 faqe

  • Garancia 12 Muaj | 21 Faqe per minute

  Learn More
View as Liste Tabele

2 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat