Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer & Fotokopje & Skaner

View as Liste Tabele

Items 1-20 of 28

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
 1. Printer Brother MFC-T910DW, All-in One, Inktank Refill System, Multifunksional, ADF

  34 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje / Skaner / WiFi / WiFi Direct / Fax | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0, WiFi, LAN, Wi-Fi Direct, Mobile Printing | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

  • Garancia 12 Muaj | 27 Faqe per minute

  Learn More
 2. Printer Brother DCP-T310 Inktank Refill System Printer, Multifunksional, me ngjyra

  19 900,00 L
  • Funksioni: Printer / Fotokopje/ Skaner | Ideale per shtepi dhe zyre

  • Komunikimi: USB 2.0 | 6500 kopje ne te zeze / 5000 me ngjyra.

  • 12 Muaj | 27/10 Faqe per minute

  Learn More
 3. Printer Brother DCP-T710W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), ADF, WiFi

  27 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  • ADF (Automatic Document Feeder) - Skanon automatikisht disa faqe njeherazi.

  Learn More
 4. Printer Brother DCP-T510W, Multifunksional, Me ngjyra (Ultra-low-cost), WiFi

  25 900,00 L
  • Printon 6500 faqe me te zeze dhe 5000 me ngjyra boja i kushton 1200 Leke.

  • Lidhje USB dhe WiFi per printim direkt nga Celulari me Airprint.

  • Ideale per shtepi dhe zyre. Paguaj nje here dhe printo sa te duash.

  Learn More
 5. Printer Epson Inkjet L1800 - Me ngjyra (Ultra-low-cost) - A3

  89 000,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (6 Bojra Individuale).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 6. Printer A3+ Epson Inkjet L1300 - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  73 900,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 7. Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format - Multifunksional - Me ngjyra - A3

  30 900,00 L
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3

  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.

  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.

  Learn More
 8. Printer Epson EcoTank L3156 Wi-Fi – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  27 700,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 4.500 kopje me ngjyra)

  Learn More
 9. Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  614 400,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 10. Printer Profesional Epson WORKFORCE PRO WF-C579RDTWF Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  230 200,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 11. Printer Epson EcoTank L3150 Wi-Fi – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  24 900,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 4.500 kopje me ngjyra)

  Learn More
 12. Printer Epson EcoTank L5190 Wi-Fi me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  39 900,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks, ADF

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 4.500 kopje me ngjyra)

  Learn More
 13. Printer Epson EcoTank L7160 Wi-Fi Duplex – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  68 900,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Duplex me ngjyra

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (8000 kopje ne te zeze5.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 14. Printer A3 Epson EcoTank L7180 Wi-Fi Duplex – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  90 200,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Duplex me ngjyra A3

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (8000 kopje ne te zeze5.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 15. Printer Epson L1455 A3 Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  142 000,00 L
  • Printer A3 multifunksional me te mire ne treg, i rekomanduar nga Technosoft

  • Printon 6000 faqe ne te zeze | Printon 6500 faqe me ngjyra

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre me shume persona qe merret me projekte.

  Learn More
 16. Printer Epson L6170 Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  45 000,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, ADF, Duplex me ngjyra

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze6.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 17. Printer Epson L6190 Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  63 400,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks, ADF, Duplex me ngjyra

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (7.500 kopje ne te zeze, 6.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 18. Printer Epson Inkjet L850 – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  57 000,00 L
  • Printer për zyre dhe shtëpi qe printon në CD ose DVD.

  • Epson Micro Piezo™ është shumë ekonomik (Ultra-Low-Cost).

  • Me ekran LCD dhe printim në bordurat 100% të fletës.

  Learn More
 19. Printer A3 Epson WorkForce WF-7710DWF WiFi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  33 000,00 L
  • Nje nder printerat A3+ multifunksional me te mire ne treg.

  • Teknologjia e printimit DURABrite™ realizon flete A3 me cilesi te larte.

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre me shume persona qe merret me projekte.

  Learn More
 20. Printer Epson L805 – Me ngjyra

  45 400,00 L
  • Printim shumë ekonomik, Ultra-Low-Cost (0.2 Leke per faqe)

  • Komunikimi: USB, WiFi | Teknologjia: Epson Micro Piezo (Bojra në shishe)

  • Garancia: 12 Muaj | Printim direkt në CD/DVD

  Learn More
View as Liste Tabele

Items 1-20 of 28

Drejtim zbrites
per faqe
Faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat