Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer A3 / A3+

View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
 1. Printer Epson Inkjet L1800 - Me ngjyra (Ultra-low-cost) - A3

  89 000,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (6 Bojra Individuale).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 2. Zbritje
  Printer A3+ Epson Inkjet L1300 - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  Printer A3+ Epson Inkjet L1300 - Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  Çmimi me zbritje 59 000,00 L Çmimi 73 900,00 L
  • Nje nder printerat A3+ me ekonomik ne treg, Ultra-Low-Cost 

  • Teknologjia e printimit Epson Micro Piezo technology (Bojra në shishe).

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre qe merret me projekte.

  Learn More
 3. Printer HP 7720 OfficeJet Pro Wide Format - Multifunksional - Me ngjyra - A3

  30 900,00 L
  • Punoni me një printer shumëfunksional ekonomik dhe tepër cilësor në A3

  • Printo direkt nga iPhone-ni ose Tableti me teknologjinë AirPrint.

  • Teknologjia "Thermal Inkjet" ju kursen para në çdo printim.

  Learn More
 4. Printer Profesional A3 Epson WORKFORCE PRO WF-C869RDTWFC Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  614 400,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Faks Profesional me ADF dhe Duplex

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim jashtezakonisht te larte (50.000 kopje ne te zeze, 20.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 5. Printer A3 Epson EcoTank L7180 Wi-Fi Duplex – Multifunksional – Me ngjyra (Ultra-low-cost)

  90 200,00 L
  • Funksioni: Printer, Fotokopje, Skaner, Duplex me ngjyra A3

  • Komunikimi: USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi, Apple AirPrint, Google Cloud Print

  • Printer me kursim te larte (8000 kopje ne te zeze5.000 kopje me ngjyra)

  Learn More
 6. Printer Epson L1455 A3 Wi-Fi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  142 000,00 L
  • Printer A3 multifunksional me te mire ne treg, i rekomanduar nga Technosoft

  • Printon 6000 faqe ne te zeze | Printon 6500 faqe me ngjyra

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre me shume persona qe merret me projekte.

  Learn More
 7. Printer A3 Epson WorkForce WF-7710DWF WiFi Duplex me ADF – Multifunksional – Me ngjyra

  33 000,00 L
  • Nje nder printerat A3+ multifunksional me te mire ne treg.

  • Teknologjia e printimit DURABrite™ realizon flete A3 me cilesi te larte.

  • Keshillohet te perdoret nga nje zyre me shume persona qe merret me projekte.

  Learn More
View as Liste Tabele

7 Items

Drejtim zbrites
per faqe
WhatsApp Chat WhatsApp Chat