Language

technosoft.al

Shporta 0
0,00 L

Printer Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi

Asnje ne gjendje
SKU
SL-M2026
9 900,00 L
  • Printer i thjesht dhe i përshtatshëm për çdo zyre apo shtëpi

  • Printon faqen e parë në më pak se 8.5 sekonda

  • Garancia: 12 Muaj | Boja printon: 1000 kopje

●  ●  ●
Funksioni Printer
Madhësia e letrës A4 ; Te Tjera: A5; A6; B5; C6; C5
Teknologjia LaserJet
Rezolucioni
  • Printimi: (1200 x 1200 dpi)

Printimi i faqes së parë 8.5 Sekonda
Shpejtësia e printimit 21 Faqe për Minutë
Volumi mujor 10.000 kopje
Portat e komunikimit USB 2.0
Toner/Bojë Toner MLT – 111S (~1000 Faqe)
Kosto për faqe ~3 Leke
Trashësia e letrës Plain Paper; Borderless Media; Flyer Paper; Brochure Paper
Të tjera 128MB Memorje RAM, 600 Mhz Processor Speed
Klasifikim
Ngjyra Gri
Marka Samsung
Madhesia e Letres A4
Ngjyra e Printimit Bardhë e Zi
Funksioni i Printerit Vetëm printer
Komunikimi USB 2.0
Teknologjia e Printimit Laser
Shpejtesia e Printimit 21 - 30 fpm
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoniPrinter Samsung Laser Xpress SL-M2026- Bardhë e Zi
WhatsApp Chat WhatsApp Chat